۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳:۱۳ شناسه :۶۲۵۰۹

تراکتوری ها وارد مسقط شدند؛

آماده شدن شاگردان ساغلام برای مصاف با «قلعه جام ها» / یک تساوی و یک شکست حاصل کار تراکتور از دیدارهای قبلی با الاهلی

در هفته اول لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه تراکتورسازی ورزشگاه سیب شهر مسقط عمان از ساعت ۱۹ به مصاف الاهلی عربستان می رود.

به گزارش ائل ، هفته اول لیگ قهرمانان آسیا روز های دوشنبه و سه شنبه برگزار می شود. روز دوشنبه تراکتورسازی ورزشگاه سیب شهر مسقط عمان از ساعت 19 به مصاف الاهلی عربستان می رود.

با توجه به کارشکنی عربستانی ها، تیم تراکتورسازی باید در زمین بی طرف به دیدار الاهلی عربستان برود.

مسئولان فدراسیون فوتبال به برگزاری بازی نمایندگان کشورمان با تیم های عربستانی در مسقط عمان اعتراض کردند اما کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست مسئولان فوتبال کشورمان را برای برگزاری بازی در کشور دیگر را قبول نکرد.

تیم تراکتورسازی از زمان حضور ساغلام سرمربی جدید خود نتایج خوبی در لیگ برتر گرفته است و با 28 امتیاز در جایگاه دهم قرار دارد.

شاگردان ساغلام قصد دارند در لیگ قهرمانان آسیا هم نتایج خوبی بگیرند تا دل هواداران خود را شاد کنند اما کار سختی برابر حریفان قدرتمند آسیایی خود دارند.

 تراکتورسازی در ورزشگاه سیب شهر مسقط عمان به مصاف الاهلی عربستان می رود و با توجه به اینکه عمانی ها طرفدار تیم الاهلی عربستان هستند، براین اساس این موضوع باعث نگرانی سرخ پوشان شده است.

نگاهی به تیم الاهلی

تیم الاهلی عربستان در سال 1937 تاسیس شده است و لقب این تیم قلعه جام ها است. این تیم در سال 1986 بعد از شکست خانگی برابر باشگاه دووروبالز کره جنوبی نائب قهرمان جام باشگاه های آسیا شد.

تیم الاهلی عربستان وضعیت خوبی در لیگ عربستان دارد و هفته گذشته برابر الفیصلی به برتری رسید و با 41 امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.


شاگردان ربروف قصد دارند در لیگ قهرمانان آسیا هم عملکرد خوبی داشته باشند اما بی شک کار سختی در نخستین بازی خود برابر تراکتورسازی دارند.

فیتفا، مومن زکریا، کلاو دیمیر و مارک میلیگیان بازیکنان خارجی الاهلی عربستان هستند.

تاریخچه تقابل های تیم های تراکتورسازی و الاهلی عربستان

2 تیم فوتبال تراکتورسازی و الاهلی عربستان 2 بار با یکدیگر بازی کردند که در تبریز بازی این 2 تیم با نتیجه تساوی 2 - 2 به پایان رسید اما تراکتورسازی در بازی برگشت با 2گل مغلوب الاهلی شد.دیدار 2 تیم تراکتورسازی تبریز و الاهلی عربستان از گروه A رقابتهای لیگ قهرمانان 2018 آسیا در حالی روز دوشنبه 23 بهمن ماه در ورزشگاه سیب شهر مسقط عمان برگزار می شود که داوران ژاپنی قضاوت این بازی را بر عهده دارند.

آیدا جومپی، یاگی آکانه، ساتوشی کارکای داوران ‍ژاپنی قضاوت این دیدار را برعهده دارند. محمود المجرافی از عمان داور چهارم و والتر پریرا از هند ناظر این بازی است. دیوید آدام از استرالیا نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

شاگردان ارطغرول ساغلام شب گذشته با 21 بازیکن وارد شهر مسقط شدند‌.

گروسیان، محمدیان، طاهران، کیانی، پهلوان، حاتمی، ایرانپوریان، ابراهیمی، مهدی زاده، مهدی پور، مطهری، اسماعیلی فر، آقاسی، نادری، مسلمی پور، شربتی، آزادی، جانملکی، کرپیچ، شیمه و آلمیدا نفراتی هستند که ساغلام برای این دیدار انتخاب کرده است و این ۲۱ نفر کاروان تیم را در این سفر همراهی می‌کنند‌.

برخى از بازیکنان تراکتورسازى به دلیل مصدومیت و برخى به صلاحدید کادر فنى در این سفر حضور ندارند‌.