۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰:۳۳ شناسه :۵۹۳۸۶

مدیر و اداره‌ای حق مشکل‌تراشی برای مردم را ندارد/ تشکیل ستاد جذب سرمایه‌گذاری در محل فرمانداری اهر

فرماندار اهر بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و تلاش در جهت حل مشکلات مردم در ادارات تأکید کرد.

به گزارش ائل به نقل از فارس، زاهد محمودی اظهار داشت: باید اولویت همه مسوولان ارائه راهکارهای اصولی برای تسهیل در خدمات به مردم و ارباب رجوع باشد و هیچ اداره و مسوولی حق مشکل‌تراشی برای مردم را ندارد.

وی، رمز موفقیت ادارات را تلاش تدوین برنامه مناسب برای کاهش مراجعات و خدمت‌رسانی از طریق سامانه‌های ادارات و تجمیع اطلاعات و خدمات در این سامانه‌ها برای دسترسی هرچه بهتر و راحت‌تر مردم به این خدمات اعلام کرد و افزود: تلاش کنیم مردم در کم‌ترین زمان شاهد دریافت بهترین خدمات باشند و این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه با همت عمومی و ارتقاء کمی و کیفی خدمات تلاش کنیم.

محمودی تأکید کرد: باید در اتاق مدیران به روی ارباب رجوع باز باشد تا مردم با آرامش و طمأنینه بتوانند بی‌واسطه مسائل و مشکلات خود را با مسوولان در میان بذارند.

این مقام مسوول با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه شهرستان اهر در حوزه‌های مختلف کشاورزی، معدن و گردشگری اظهار امیدواری کرد ادارات مسوول با شناسایی سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، زمینه را برای فعالیت و مشارکت آنها با ارائه تسهیلات لازم به متقاضیان سرمایه‌گذاری فراهم کنند.

وی، رونق اقتصادی این منطقه را در گرو ارتقاء درآمد مردم،افزایش سرمایه‌گذاری و حمایت از کارآفرینان اعلام کرد و افزود: ستاد جذب سرمایه‌گذاری در محل فرمانداری اهر تشکیل شده و آمادگی دارد در کنار سرمایه‌گذاران نسبت به پیگیری و تسریع اخذ مجوز و تسهیلات اقدام کند.