۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵:۴۳ شناسه :۵۵۹۴۴

استاندار آذربایجان شرقی بعد از انداختن رای خود به صندوق :

بیش از ۵۰ هزار مجری مردمی انتخابات در سطح استان منهای نیروهای نظامی و انتظامی

اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات در بین ملت و مسئولین، اظهار داشت: انتخابات جمهوری اسلامی جزء مهم‌ترین اعیاد برای ملت این است، چراکه عید به روزی گفته می‌شود که پیروزی در آن رخ داده است و انتخابات پیروزی بزرگی برای ملت ایران است.

به گزارش ائل  ، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات در بین ملت و مسئولین، اظهار داشت: انتخابات جمهوری اسلامی جزء مهم‌ترین اعیاد برای ملت این است، چراکه عید به روزی گفته می‌شود که پیروزی در آن رخ داده است و انتخابات پیروزی بزرگی برای ملت ایران است.
وی افزود: حضور مردم یکی از چشمگیرترین اقدامات ملت در دنیا بوده است و این امری بسیار مهم تلقی می‌شود که در تمامی ۳۰۰۰ شعبه اخذ رأی، صف‌های طولانی و باشکوه تشکیل یافته‌اند.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره بازده این حضور مردم در پای صندوق‌های رأی برای دشمنان جمهوری اسلامی، خاطرنشان کرد: حضور ملت را تمام دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود می‌آوردند و طبیعتاً با نتیجه‌ی این انتخاب برای دشمنان، مشت محکمی خواهد بود.
وی ادامه داد: این مردم همان مردمی هستند که با ندای رهبری فوج فوج حرکت می‌کنند و لبیک گویان آماده اجرای امر رهبری هستند.
جبارزاده با اشاره به دست‌اندرکاران این حرکت عظیم، تصریح کرد: بیشتر از ۵۰ هزار نفر در سطح آذربایجان شرقی منهای نیروهای نظامی و انتظامی برای این حرکت بزرگ مشغولند تا این حرکت هرچه باشکوه‌تر زیباتر صورت گیرد.
وی افزود: یکی دیگر از خوبی‌های انتخابات این است که تمام ۵۰ هزار نفر مأمور و مسئول در امر انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا از بین مردم بوده و خود مردم این انتخابات را برگزار می‌کنند.
استاندار آذربایجان شرقی در پایان با اشاره به شایعه‌پراکنی بعضی از رسانه‌ها در خصوص ناامنی برای انتخابات، اذعان داشت: در تمامی ۳۲۴۱ شعب اخذ رأی، امنیت کامل برقرار بوده و تنها در چندین مرکز اخذ رأی، به علت ازدحام مردم نگران تلف شدن وقت مردم بودیم که با هماهنگی واحدهای سیار این نگرانی نیز برطرف شد.
وی در پایان بیان داشت: از مردم نیز خواهشمندیم آراء خود را به زمان‌های پایانی موکول نسازند و تا فرصت باقی است نسبت به ارائه آراء اقدام کنند.