۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۳:۰۵ شناسه :۱۰۵۰۷

عضو هیات رئیسه مجلس در گفتگو با ائل پرس:

سوال از وزیر کشور در رابطه با بدحجابی /معضل بدحجابی کار فرهنگی و اجرایی قوی می طلبد

محمد حسین فرهنگی بیان داشت:بدون شک کسانی که می گویند در رابطه با حجاب کار فرهنگی قوی باید صورت گیرد حرف بی ربطی نمی زنند چراکه اصل مساله فرهنگی بوده و کار توام با اجراو فکر قوی را می طلبد.

محمد حسین فرهنگی عضو هیات رئیسه ی مجلس شورای اسلامی در گفتگو باخبرنگار ائل پرس با اشاره به اقدامات مجلس در رابطه با حل معضل بدحجابی بیان داشت:درروزهای آتی وزیر کشور به مجلس فراخوانده شده و در رابطه با بدحجابی در سطح جامعه سوالاتی توسط نمایندگان مطرح خواهد شد.

وی حجاب را حکم قرآنی دانسته و اظهار داشت:  نقض این حکم قرآنی و عدم رعایت کامل آن به صورت کامل قابل انتقاد بوده و دستگاههای مسوول بایداقدامات موثری انجام داده و تا جایی که امکان دارد جلوی ترویج بدحجابی در جامعه گرفته شود.

نماینده ی مردم تبریز، اسکو و آذرشهر خاطر نشان کرد: بدون شک کسانی که می گویند در رابطه با حجاب کار فرهنگی قوی باید صورت گیرد حرف بی ربطی نمی زنند، چراکه اصل مساله فرهنگی بوده و کار توام  با اجراو فکر قوی را می طلبد.

وی در پایان افزود: نمی توان گفت در زمینه ی کارهای فرهنگی حجاب نتیجه گرفته نشده وچرا که جامعه ی ما قابل مقایسه با سایر کشورها نیست و این مساله همواره مورد توجه نظام بوده است هرچند که تا کنون نقطه ی مطلوبی در رابطه با حجاب نرسیده ایم.