تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بی تعارف با رسانه ملی؛

ماله کشی سخنان وزیر بهداشت به سبک صدا و سیما

برنامه‌ بدون تعارف رسانه‌ ملی به یکباره به محضر وزیر بهداشت شرف یاب شده و تریبون رسانه ملی را در اختیار وزیر پزشک قبا قرار داده تا تمامی سخنان جنجالی اخیر خود را ماله کشی کند.

ماله کشی سخنان وزیر بهداشت به سبک صدا و سیما

ائل /حمیدوظیفه

بیش از پنج سال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و وضعیت نابسامان فعلی نتیجه تدابیر دولتی می باشد که زمانی و در ایام انتخابات نواسات قیمت ها در دولت دهم را به سخره می گرفت اما دیگر نیازی به این کار نیست چون که خود این دولت رکورددار نوسان قیمت و رکود بی سابقه شده است.

در این وضعیت نابسامان اقتصادی که مردم زیر فشار شدید اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند، هنوز هستند مسئولانی که کماکان مشغول راه رفتن روی اعصاب و روان مردم می باشند و ذره ای هم دولت را مقصر نمی دانند که هیچ، بلکه درست مانند ایام انتخابات حرفهایی را به زبان می آورند که گویا قرار است این جمعه انتخابات برگزار شود و به هرقیمتی هم شده باید صندوق رأی شان پر شود.

یکی از افرادی که در طول این مدت بارها منتقدان دولت را با توپ و تشر بدرقه کرده و اظهارات جنجال برانگیزی را بر زبان آورده، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت دولت می باشد.

پیشنهاد به هم وطن نانوا جهت مالیدن دست و پا بجای پرداختن هزینه زیاد فیزیوتراپی، بی شعور خواندن فرماندار، عدم پرداخت پول بیماران صعب العلاج به دلیل اینکه بیش از یک یا دو سال از عمرآنها باقی نمانده است، ارتباط دادن تروریست های حادثه اهواز با منتقدین دولت که به عقیده آقای وزیر مقصر به وجود آمدن آن تروریستهایی که در اهواز بر روی هم وطنان خود اسلحه کشیدند، همین منتقدان دولت هستند. همان هایی که از تتلو حمایت کردند و دولت را تخریب.

گویا در تفکرات دولت مردان محترم کینه ورزی ها و حس انتقام جویی نسبت به منتقدین دولت تمام نشده و همچنان در حال و هوای ایام انتخابات سیر می کنند. غافل از اینکه پنج سال از عمر دولت گذشته اما مشکلات اقتصادی، بیکاری، رکود و... سال به سال و روز به روز بیشتر و بیشتر شده است.

به درستی که دولت کارنامه ای جز سراب برجام، چشم دوختن به دستان کدخدا، امید به کشورهای اروپایی و ثبت رکورد تاریخی در اقتصاد و رکود، چیز دیگری ندارد و باید هم در پاسخ به انتقادات اینگونه رفتار کرده و منتقدین را از مقابل کنار بزند. منتقدینی که جرم آنها گفتن حقایق تلخ و بازگو کردن خوی لیبرالی و اشرافی گری دولت است.

اما در این بین هرچه به مغز و عقل ناقصم فشار می آورم نمی توانم‌ بفهمم که چطور می شود برنامه‌ بدون تعارف رسانه‌ ملی که سابقه‌ رفتن به اتاق آیت الله جنتی(دبیر شورای نگهبان) را دارد، آنهم بدون آنکه بی تعارف از ایشان در مورد جریانات و اتفاقات جلسات بررسی صلاحیت حسن روحانی سوالی پرسیده شود، از جوک های مرتبط با حاج آقا می پرسد، به یکباره به محضر وزیر بهداشت شرف یاب شده و تریبون رسانه ملی را در اختیار وزیر پزشک قبا قرار داده تا تمامی سخنان جنجالی اخیر خود را ماله کشی کند.

سخنانی که بوی تعفن شان حتی طرفداران دو آتیشه‌ دولت را نیز آزرده بود.

اگر متهم و محکوم به تلخی قلم نشوم، باید بگویم که به این رسانه ملی امیدی ندارم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/GQUsgA
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***