تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه عاشورا در گفتگو با ائل:

حادثه تروریستی اهواز ننگ ابدی را برای یزیدیان زمان به جای گذاشت / با همۀ توان به مطالبه حق و خون این شهدای عاشورایی خواهیم پرداخت

مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه عاشورا در گفتگو با ائل گفت:حادثه تروریستی اهواز ننگ ابدی را برای یزیدیان زمان به جای گذاشت.

حادثه تروریستی اهواز ننگ ابدی را برای یزیدیان زمان به جای گذاشت / با همۀ توان به مطالبه حق و خون این شهدای عاشورایی خواهیم پرداخت

به گزارش ائل ،حسین قربانی، مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه عاشورا در گفتگو با ائل در واکنش به حادثه تروریستی اهواز گفت:  این حادثه ننگ ابدی را برای  یزیدیان زمان به جای گذاشته است.

وی افزود: عوامل دست چندمِ سرویس های اطلاعاتی امنیتی  اسرائیل و  آمریکای جهانخوار، به زعم خویش خواستند با این  ترور وحشیانه، ناامنی و شکست در جمهوری اسلامی ایران را برای جهانیان به نمایش بگذارند که بی تردید، کور خوانده اند و حتماً  تاوان سخت این کودک کشی و ظلم را هم در این دنیا و هم در آن عالم پس خواهند داد.

این مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) تصریح کرد: با همۀ توان به  مطالبه حق و خون این شهدای عاشورایی خواهیم پرداخت.

قبانی تاکید کرد: از دستگاه سیاسی و  دیپلماسی نیز خواستار  اقتدار در مطالبه گری و محکومیت قاطع و صریح این اقدام تروریستی و برخوردِ عملیِ جدّی با آن هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/NrTNuM
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***