تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در گفتگو با ائل مطرح شد:

بررسی حواشی ریاست دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی / زمانی: دانشجومعلمان بسیجی خواستار انتصاب مدیری انقلابی و مدبر در دانشگاه می باشند

زمانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل گفت: دانشجومعلمان بسیجی خواستار انتصاب مدیری انقلابی و مدبر در دانشگاه می باشند.

بررسی حواشی ریاست دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی / زمانی: دانشجومعلمان بسیجی خواستار انتصاب مدیری انقلابی و مدبر در دانشگاه می باشند

مهدی زمانی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل  با اشاره به مطالبات دانشجو معلمان این استان در رابطه با مدیریت امور پردیس های استان گفت: پس از استعفای دکتر بدری دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی سه ماهی است توسط خانم دکتر باقری با عنوان سرپرست موقت امور پردیس های استان مدیریت می شود.مدیریت ایشان در طی سه ماه اخیر واکنش های زیادی از سوی دانشجومعلمان استان و اساتید هیأت علمی این دانشگاه به همراه داشته است.

به فراموشی سپردن دانشگاه فرهنگیان، آسیب های بزرگی را به همراه خواهد داشت

وی افزود: دانشجومعلمان خواستار رسیدگی به وضعیت بلاتکلیف دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجان شرقی بوده چرا که به فراموشی سپردن این دانشگاه در استراتژیک ترین و مهمترین برهه زمانی آسیب های بزرگی را به همراه خواهد داشت.

این فعال دانشجویی افزود: ریاست کل دانشگاه فرهنگیان کشور مطالبات دانشجویان را رویت و درپاسخ به آن ها تقاضای صبر کرده و نوید از تغییراتی داده است.

 برخی ها سعی در سواستفاده از مطالبات دانشجومعلمان دارند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با ابراز ناراحتی از عملکرد برخی دانشجویان و اساتید گفت: در این بین برخی مسئولان، اساتید و مسئولین تشکل های دانشجویی که می توان از آنها به عنوان حزب باد یاد کرد، سعی در سواستفاده از مطالبات دانشجومعلمان داشته و تلاش دارند نفر مورد نظر خود را به عنوان نفر پیشنهادی دانشجومعلمان به مسئولان پایتخت معرفی کنند تا با روی کار آمدن این فرد بتوانند به نان و نوایی برسند.

دانشجومعلمان بسیجی خواستار انتصاب مدیری انقلابی و مدبر در دانشگاه می باشند

زمانی تصریح کرد: درحالیکه دانشجومعلمان بسیجی استان سوای مسائل سیاسی و جناح بندی های رایج اصلاح طلب و اصولگرای امروزی خواستار انتصاب مدیری انقلابی و مدبر می باشند که عضوی از جامعه دانشگاهی بوده و بتواند مشکلات و دغدغه های دانشگاه را درک کرده و نسبت به حل هرچه سریعتر آنها اقدام کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/v8QYVV
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***