تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

چند روز پس از دیدار با اصناف و انفعال مسئولین؛

تشر جدی امام جمعه تبریز به دولتمردان در حضور مسئولین استانی/ حجت الاسلام آل هاشم: به خود آیید و پاسخگو باشید

امام جمعه تبریز بعد از حضور چند روز پیش خود در بازار و دیدار با اصناف، تشر جدی به دولتمردان در رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم زد.

تشر جدی امام جمعه تبریز به دولتمردان در حضور مسئولین استانی/ حجت الاسلام آل هاشم: به خود آیید و پاسخگو باشید

به گزارش ائل ، بدنبال بروز مشکلات معیشتی مردم در نتیجه مسایل اقتصادی و گرانی های افسارگسیخته، دشمنان خارج نشین و منافقین سعی در به آشوب کشاندن کشور و اعتراض مردمی جلوه دادن آن بود که تلاش ویژه برای عملی کردن این توطئه خود در تبریز نیز بودند.

هوشیاری مردم تبریز نسبت به خدعه دشمنان

مردم تبریز با هوشیاری نسبت به این خدعه دشمنان، امیدهای آنان را به یاس تبدیل کرده و هیچ گاه مطالبات به حق خود از دولتمردان و مسئولین اجرایی و قضایی کشور در سامان بخشیدن به بازار و برخورد با مفسدان اقتصادی را به بی قانونی و التهاب مبدل نکرده و مشتی بر دهان مستکبرین و منافقین زدند.

اما در همین ایام و در شرایط سخت اقتصادی پیش رو و در حالی که خبری از مسئولین نبود، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه تبریز  با حضور در بازار، با برخی اصناف و کسبه از نزدیک دیدار داشته و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و درسی به مسئولین داد تا در بحران ها کنار مردم باشند.

تمجید امام جمعه تبریز از بصیرت مردم آذربایجان

با گذشت چند روز از این اقدام حجت الاسلام آل هاشم، وی صبح امروز در حاشیه سخنرانی خود در همایش مشروطیت در محل دانشگاه آزاد اسلامی تبریز، با اشاره به مشکلات معیشتی مردم، ضمن تمجید از پایبندی مردم تبریز و آذربایجان به آرمان های انقلاب اسلامی، تصریح کرد: تبریز و تبریزی و آذربایجانی به انقلاب اسلامی و امام(ره) و رهبر معظم انقلاب عشق می ورزند و از هوشمندی و بصیرت آنها تشکر می کنم.

دست رد به سینه منافقین به معنی عدم وجود فساد، گرانی و بیکاری نیست

اما در ادامه امام جمعه تبریز با اشاره به دست رد مردم به منافقین، از انفعال مسئولین اجرایی کشور نسبت به مشکلات جاری اقتصادی به ستوه آمده و طی سخنانی تند خطاب به مسئولین بیان داشت: این ها به معنی این نیست که مردم مشکل اقتصادی و گرانی و بیکاری ندارند؛ این به معنی این نیست که فساد در دستگاه های مختلف نداریم؛ ما خواهان اقدامات جدی از سوی دولتمردان برای حل این مشکلات هستیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تذکر چند باره به مسئولین در خصوص ایستادگی مردم آذربایجان به آرمان های انقلاب در تحرکات اخیر دشمنان، ضمن هشدار جدی به دولتمردان، گفت: به خود آیید و مشکلات را رفع کنید. ما مردم خوبی داریم.

چه کسی باید پاسخگو باشد؟

سکوت مسئولین در برابر مطالبات به حق مردمی در مسایل اقتصادی، بخش دیگری از سخنان حجت الاسلام آل هاشم بود که وی این چنین به مسئولین تشر زد: هیچ کس پاسخگوی مشکلات گرانی و بیکاری نیست. من از نزدیک با بازاریان صحبت کردم و در جریان مشکلات آنها هستم. چه کسی باید به اینها رسیدگی کند؟

این سخنان آتشین امام جمعه تبریز در حالی در همایش مشروطیت بیان شد که شاهد حضور تعدادی از مسئولین استانی در این مراسم بودیم و وی بعد از عدم اقدامات ملموس آنها در هفته های اخیر، صحبت رو در رو و صریح با آنان را در دستور کار خود قرار داد.


مطالب مرتبط:

حجت الاسلام آل هاشم باز هم ثابت کرد در بحران ها کنار مردم بودن، سخت نیست

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/g39Q4E
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***