تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیمقدار بازهم به جاده خاکی زد؛

استقبال از مذاکره با ترامپ بدون توجه به بدعهدی برجام / اعتراف به خطای سران فتنه و درخواست عفو!

بیمقدار طی اظهاراتی تامل برانگیز از مذاکره با ترامپ بدون توجه به بدعهدی آنها در برجام استقبال کرده است.

استقبال از مذاکره با ترامپ بدون توجه به بدعهدی برجام / اعتراف به خطای سران فتنه و درخواست عفو!

به گزارش ائل ، بدنبال خارج شدن آمریکا از برجام و اعمال تحریم های این کشور علیه ایران، برخی افراد در داخل کشور سودای مذاکره مجدد در سر داشته و خواهان نشستن پای میز گفتگو با ترامپ هستند.

زندگی صلح آمیز مردم ایران در گرو گفتگو با آمریکای جنایتکار!

شهاب الدین بی مقدار، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس که پیش از این سابقه سخنرانی های ساختارشکن در صحن علنی را داشته، طی گفتگو با خبرنگاران از طرح موضوع مذاکره ایران با دولت ترامپ استقبال کرده است.

این نماینده لیست امید و مدافع برجام، بدون اشاره به عهدشکنی آشکار و قبیح ترامپ در برجام که چیزی جز ضرر به کشور تحمیل نکرده بود؛ ادعا کرده که هیچ وقت با مذاکره ضرر نخواهیم کرد و کسانی که مذاکره را تسلیم تلقی می کنند سخت در اشتباه هستند.

وی همچنین طی ادعایی تامل برانگیز اکثریت مردم را خواهان مذاکراه با آمریکا خوانده و تنها راه زندگی در صلح را، مذاکره دانسته است.

بیمقدار و دیگر همفکرانش هنوز در پاسخ به دستاورهای برجام عاجز مانده اند و از سوی دیگر تجربه اخیر مذاکره کره شمالی با ترامپ را هم نمی گویند؛ و در صدد پیچیدن نسخه دیگری از خیانت های آمریکا به کشور هستند.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در حالی راه زندگی صلح آمیز را در مذاکره با آمریکا محدود کرده که چشم خود را به جنایت های این کشور مستکبر بسته و حتی پشت پا زدن این کشور به برخی دست نشاندگان خود در منطقه از جمله حسنی مبارک و قذافی و... را هم ندید گرفته است. شاید هم این اظهارات از موضع ضعف و عدم اعتماد به توان داخلی و اقتدار منطقه ای گفته شده است.

منظور از کسانی که گزارش غلط در جنگ می دادند؛ کیست؟ هاشمی یا...

اما ماجرا زمانی جالب تر می شود که بیمقدار اشاره کرده که در زمان جنگ نیز اگر به موقع جنگ راتمام می کردیم به نفع مردم بود، ولی با گزارشات غلط که ارائه می دادند مشکلات مردم افزایش یافته بود و دولت نیز بودجه کافی برای حل آنها نداشت.

البته وی اشاره ای به این موضوع نکرده که در زمان جنگ کجا بوده و چگونه در جریان گزارشات صحیح بوده که مدعی انتشار غیرواقع آن در آن مقطع بود. و یا اصلا منظور از تمام کردن به موقع جنگ چیست که محل بحث می باشد؛ در حالی که ایران هیچ گاه آغازگر جنگ نبود و همواره بدنبال این بود که سازمان های بین المللی باید رژیم بعث صدام را متجاوز معرفی کنند.

همچنین در صورت صحت این ادعا، باید از بیمقدار پرسید که فرمانده جنگ مگر شخصی غیر از مرحوم هاشمی رفسنجانی بود که اگر گزارشی هم به امام(ره) داده می شد؛ از سوی وی بود.

اعتراف به خطای سران فتنه و درخواست عفو!

این نماینده مجلس که پیش از این در صحن علنی مجلس در سخنانی هتاکانه، رهبر معظم انقلاب را توصیه به رفع حصر کرده بود؛ راهکار وحدت ملی را تکیه بر همین خواسته غیرقانونی می داند.

بیمقدار در این خصوص اظهار کرده است: اگر در داخل نیز با اعطای عفو عمومی و برداشتن حصر، مردم را یک‌دل کنیم، می توانیم قدرت بیشتری نسبت به شرایط فعلی داشته باشیم.

البته اینکه بیمقدار با لفظ اعطای عفو عمومی، خواستار رفع حصر کرده، نشان از اعتراف این نماینده لیست امید به خیانت های سران فتنه 88 می باشد که در جای خود جای بحث دارد؛ اما اینکه بر هم زنندگان وحدت ملی در سال 88 را عامل وحدت بنامیم؛ کمی دور از منطق می باشد.

به نظر می رسد این قبیل اظهارات که با تکیه بر تجارب قبلی، غیر منطقی است؛ آدرس غلط دادن به مردم و زدن به جاده خاکی است. دولتی که 4 سال وقت کشور را برای مذاکرات برجام گرفت؛ اکنون به کمک حامیان خود در تلاش برای فرصت سوزی دیگری می باشد؛ چرا که برنامه خاصی برای حل مشکلات اقتصادی نشان نداده است..

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Mn3E9G
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***