تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

با اعلام نفرات برتر کنکور سراسری؛

درخشش دانش آموزان آذربایجان شرقی در رشته تجربی / ۱۰ نفر برتر ریاضی و انسانی، نماینده ای از استان ندارد

از میان نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷، هیچ داوطلب آذربایجان شرقی در کنکور ریاضی و انسانی در میان ۱۰ نفر اول قرار ندارد اما در رشته تجربی شاهد درخشش دانش آموزان استان هستیم.

درخشش دانش آموزان آذربایجان شرقی در رشته تجربی / ۱۰ نفر برتر ریاضی و انسانی، نماینده ای از استان ندارد

به گزارش ائل ، اسامی نفرات برتر کنکور سراسری سال ۹۷ در گروه های آزمایشی علوم انسانی، علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، زبان های خارجی و هنر اعلام شد.

بررسی اسامی نفرات برتر سراسری سال ۹۷ نشان می دهد در گروه علوم تجربی، دانش آموزان آذربایجان شرقی درخشش چشمگیری داشتند اما در دیگر گروه ها، جای خالی دانش آموزان استان، چشمک می زند.

با توجه به اینکه نفر اول گروه علوم تجربی، نفر اول گروه زبان های خارجی نیز است از میان ۳۲ نفر برگزیده گروه های آزمایشی پنجگانه ۱۲ داوطلب دختر و ۲۰ داوطلب پسر هستند.

دانش آموزان آذربایجان شرقی به همراه با دانش آموزان استان های اصفهان و خراسان رضوی هر کدام با ۳ نفر برتر بعد از استان تهران با ۱۲ نفر دارای بیشترین تعداد نفرات برتر کنکور ۹۷ ، در رده دوم قرار دارند.


گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی
ردیف نام و نام خانوادگی شهر استان
۱ علیرضا شاطری بابلسر مازندران
۲ سید محمد صادق کشاورزی تهران تهران
۳ بهار رادمهر قم قم
۴ محمدرضا اسکندری تهران تهران
۵ روزبه امین تفرشی تهران تهران
۶ سجاد فقفور مغربی تهران تهران
۷ علی سالارحسینی بندرعباس هرمزگان
۸ امیرحسین استقامت یزد یزد
۹ احمد سلیمی بندرعباس هرمزگان
۱۰ عرفان مظفری واتانی شهرکرد چهارمحال و بختیاری
گروه آزمایشی علوم تجربی
۱ امیررضا براتی قوچان خراسان رضوی
۲ علی عبدالله زاده تربت حیدریه خراسان رضوی
۳ عرفان آبادی فرد تبریز آذربایجان شرقی
۴ امیررضا صدریکتا کرج البرز
۵ سارا کمالی زنوزی تبریز آذربایجان شرقی
۶ علی افخمی نیا ارومیه آذربایجان غربی
۷ امیرحسین زارع بیرجند خراسان جنوبی
۸ سیدشایان شجاعی مشهد خراسان رضوی
۹ آرمان زینالی تالش گیلان
۱۰ پریا ولیزاده ایلخچی تبریز آذربایجان شرقی
گروه آزمایشی علوم انسانی
۱ فاطمه ملکی تهران تهران
۲ طنین زاهدی کیا اصفهان اصفهان
۳ علی مرتضی قلی تهران تهران
۴ فرنوش فخار کاشان اصفهان
۵ محمدامین زارع تهران تهران
۶ محسن سلیمانی تهران تهران
۷ غزال رضایی تهران تهران
۸ نیما جواهری کامیاران کردستان
۹ حلیه فراست تهران تهران
۱۰ علیرضا فتحی ساری مازندران
گروه آزمایشی هنر
۱ فروغ رنجبر اصفهان اصفهان
۲ آذین دهقان منشادی تهران تهران
۳ نگار علی محمدی تهران تهران
گروه آزمایشی زبان های خارجی
۱ علی عبدالله زاده تربت حیدریه خراسان رضوی
۲ پریسا علاوی طوسی سمنان سمنان
۳ محمد کاظمی کرج البرز


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/m9H7pA
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***