تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیگی در گفتگو با ائل مطرح کرد:

سفرهای خارجی زیادی داشته ام و همه این سفرها نتایج و آثار خوبی داشته است

بیگی در گفتگو با ائل گفت: سفرهای خارجی زیادی در ارتباط با توسعه مبادلات اقتصادی، مسائل فرهنگی، اجتماعی و... داشته ام.

سفرهای خارجی زیادی داشته ام و همه این سفرها نتایج و آثار خوبی داشته است

احمد علیرضا بیگی در گفتگو با ائل در خصوص اینکه آیا تاکنون سفر خارجی داشته است یا خیر، گفت: من سفرهای خارجی زیادی در ارتباط با توسعه مبادلات اقتصادی، مسائل فرهنگی، اجتماعی و... داشته ام و متقابلا آنها نیز در سطح رئیس جمهور، نخست وزیر و... به کشور و استان ما سفر کرده اند.

وی افزود: همه این سفرها نتایج و آثار خوبی برای استان و شهرما داشته است؛ از جمله مستقر شدن صنایع مختلف خصوصا سرمایه گذاری در داخل آذربایجان که به طور خاص از طرف ترکیه و روسیه انجام شده است و همچنین مشارکت آنها در استحصال معادن و بحث انتقال تکنولوژی و مبادله دانشجو از جمله نتایج این سفرها بوده است.

تعدد سفرهای خارجی مدیران باید بر اساس اولویت های کشور باشد

بیگی در خصوص تعدد سفرهای خارجی برخی از مدیران نیز گفت: این موضوع بستگی به اهمیت و ضرورت سفر ها دارد و طبیعتا تشخیص ضرورت این سفرها از طریق کانال مشخصی صورت می گیرد و چه در دولت و مجلس با بررسی شرایط کشور و اولویت ها، اجازه این سفرها را می دهند.

وی در پایان در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا مجوز سفرهایی که به هیچ عنوان ضروری نبوده و کاملا تشریفاتی هستند داده می شود، گفت: اگر این کار صورت گرفته شده باشد، باید در مورد صلاحیت مراجعی که به این سفرهای غیر ضروری مجوز صادر کرده است، بازنگری صورت گیرد و از این مراجع ایراد گرفته شود که چرا اجازه رفتن به این سفرهای غیرضروری را داده است.


مطالب مرتبط:

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی: بعد از توصیه مقام معظم رهبری به هیچ سفر خارجی نرفته ام

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/kDBsEb
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***