تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دیدگاه جالب توجه یک امام جمعه مردمی در مورد سید شریف آذربایجان:

حجت الاسلام موسوی فر: روحیه جهادی حجت الاسلام آل هاشم باعث شده دوربین سراغ او برود

حجت الاسلام موسوی فر می گوید: امام جمعه تبریز نمونه‌ای از امام جمعه موفق و دارای روحیه جهادی است، از این نمونه‌ها در کشور فراوان وجود دارد، اما رسانه‌ای نیستند، البته امام جمعه تبریز به یک دلیلی دوربین به سراغ او رفت، نه اینکه خود به سراغ دوربین برود، ما همچنین نمونه‌هایی در کشور کم نداریم.

حجت الاسلام موسوی فر: روحیه جهادی حجت الاسلام آل هاشم باعث شده دوربین سراغ او برود

به گزارش ائل ، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فر، امام جمعه مردمی خرمشهر که در روزهای اخیر و در پی حضور میدانی در میان مردم و کمک به تعمیر تاسیسات آبرسانی، به تیتر رسانه ها تبدیل شده و مورد تجلیل و تمجید قرار گرفت.

روحیه جهادی، ساده زیستی، دفاع قاطع از مردم در مقابل بی عدالتی، صریح و صادقانه سخن گفتن از جمله خصلت‌هایی است که باعث شده حجت الاسلام موسوی‌فر در زمره مسئولانی باشد که مردم به او عشق بورزند و الگویی برای دیگر مدیران شود.

البته از این قبیل مسئولان در برهه های مختلف انقلاب، کم نبوده و حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، امام جمعه مردمی و محبوب تبریز نیز در مدت حضور یکساله خود در آذربایجان شرقی، با عملکرد جهادی و با حضور در دل مردم، تمام نگاه ها را به سمت خود سوق داده است.

وقتی مرد محبوب جنوبی ها نمی تواند به راحتی از کنار نام آل هاشم بگذرد

اما آنچه که قابل توجه به نظر می رسد اظهارات جالب توجه امام جمعه مردمی خرمشهر در خصوص سید شریف آذربایجان بوده که مشی و منش مردمی را به دیگر مسئولین خط دهی می کند.

حجت الاسلام موسوی فر طی گفتگو با فارس در خرمشهر در خصوص ویژگی های یک امام جمعه موفق، از نام حجت الاسلام آل هاشم به راحتی عبور نکرده و می گوید: خیلی از ائمه جمعه کشور موفق هستند، اما رسانه‌ای نیستند، به این معنا که خود را در مقابل دوربین قرار نمی‌دهند، امام جمعه تبریز نمونه‌ای از امام جمعه موفق و دارای روحیه جهادی است، از این نمونه‌ها در کشور فراوان وجود دارد، اما رسانه‌ای نیستند، البته امام جمعه تبریز به یک دلیلی دوربین به سراغ او رفت، نه اینکه خود به سراغ دوربین برود، ما همچنین نمونه‌هایی در کشور کم نداریم.

امام جمعه خرمشهر همچنین توصیه های امام خمینی(ره) را یادآور شده و می افزاید: امام راحل توصیه می‌کردند که باید در کنار مردم بود و با آنها همراه شد، اگر امام جمعه در کنار مردم باشد، مشکلات آنها را از نزدیک می‌بیند و با آنها آشنا می‌شود و بر همین اساس قشرهای مختلف با او ارتباط برقرار می‌کنند، در کل هر امام جمعه‌ای که زی طلبگی را رعایت کند، امام جمعه موفقی خواهد بود.با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/vfNmPn
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***