تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سفر شهردارِ میزبان به خارج در گرماگرم رویداد ۲۰۱۸

با مردم رو راست باشید / رویدادی برای پیشرفت شهر یا شوی تبلیغاتی بود؟

اگر طبق گفته اعضای شورا نبود شهردار مشکلی برای شهر به وجود نمی آورد نمی دانم اصلا چرا شهردار انتخاب کرده اند. اصلا یک بار با مردم رو راست باشید و بگویید که تبریز ۲۰۱۸ رویدادی بود که برای پیشرفت شهر رویش حساب باز کرده بودند یا شوی تبلیغاتی بود؟

با مردم رو راست باشید / رویدادی برای پیشرفت شهر یا شوی تبلیغاتی بود؟

 ائل / حمید شیرازی


سفر قندهار که نرفته! شاید این مثل مشهور که بیشترمان برای دلداری و آرام کردن چشم انتظاران مسافر به کار می بندیم خلاصه صحبت ها و موضع گیری های اعضای شورای شهر تبریز در قبال مرخصی و سفر شهردار تبریز باشد که خیلی شیک و فانتزی سفر خارج جناب شهردار را توجیه می کنند.

همین چند ماه پیش بود که سفر مخفیانه جمعی از مسئولین شهری به بانیالوکا در آغازین روزهای سال 2018 حاشیه ساز شد و حالا هم که در تابستان رویداد 2018 قرار گرفته ایم و به گفته همین عزیزان قرار است رکورد گردشگر را بزنیم شهردار مرخصی گرفته و به سفر رفته است.

سفر رفتن شهردار تبریز در گرما گرم رویداد 2018 مثل سفر تفریحی رفتن وزیر کشور در ایام انتخابات و یا اگر بخواهیم مثال فوتبالی که تبش این روزها در کشور بالا گرفته بزنیم می توان گفت مثل سفر رفتن رئیس فیفا در ایام جام جهانی است.

اگر طبق گفته اعضای شورا نبود شهردار مشکلی برای شهر به وجود نمی آورد نمی دانم اصلا چرا شهردار انتخاب کرده اند. اصلا یک بار با مردم رو راست باشید و بگویید که تبریز 2018 رویدادی بود که برای پیشرفت شهر رویش حساب باز کرده بودند یا شوی تبلیغاتی بود؟

با اینکه رهبری در مورد سفرهای خارجی مسئولین چه گفته اند کاری ندارم و این هم که در این شرایط بد اقتصادی مردم، مسئولین حداقل باید برخی هزینه های اضافی را حذف کنند هم به کنار، فقط خواستم بگویم نه به عنوان یک مسئول و شهردار، حداقل به عنوان یک شهروند مسلمان اگر سفر و مرخصی می روید پولتان را در پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی خرج کنید و کمک حالی برای تبریز باشید.

وقتی شهردار میزبان خودش سفر خارج می رود با چه رویی می خواهیم گردشگر به تبریز دعوت کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/bDGXsy
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***