تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بیانیه دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز در خصوص پرونده فساد شورای شهر تبریز:

انتظار از دستگاه قضایی، مقاومت در برابر دست اندازی ها است / نمایندگان مردم تبریز در مجلس با شفافیت موضع خود را در رابطه با این پرونده اعلام کنند

انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز در خصوص توقف اجرای حکم پرونده فساد شورای شهر تبریز بیانیه ای صادر کرد.

انتظار از دستگاه قضایی، مقاومت در برابر دست اندازی ها است / نمایندگان مردم تبریز در مجلس با شفافیت موضع خود را در رابطه با این پرونده اعلام کنند

به گزارش ائل ،  انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز در خصوص توقف اجرای حکم پرونده فساد شورای شهر تبریز بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:


بسم الله الرحمن الرحیم

لقد ارسلنا رسلنا بالبینات و انزلنا معهم الکتاب و المیزان لیقوم الناس بالقسط

در طول تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی همواره تبریز یکی از پیشگامان تحقق آرمان های متعالی اسلام و ملت شریف ایران بوده است. تبریز قهرمان برای نیل به آزادی و عدالت و اجرای احکام شریعت نبوی از بذل فرزندان خویش هم دریغ نورزیده است.
لکن امروز خبرهایی به گوش میرسد که مایه دل آزردگی این مردم شریف و همه ی سرسپردگان به عدالت و ارزش های انسانی گشته است.
در سال های قبل عده ای با سواستفاده از موقعیتی که از جانب مردم این شهر به امانت در دستشان قرار گرفته بود؛ به اموال این مردم و بیت المالی که صرف آسایش این مردم می‌شد دست برد زده و لکه ننگی بر تاریخ شورای شهر و شهرداری این شهر بزرگ جا نهادند.
ورود نهاد های نظارتی در این موضوع و اخراج خاطیان از شورا اندکی خاطر پریشان اعتماد عمومی را سامان داد لکن انتظار عمومی بر این بود که با محاکمه سریع این غارتگران این روند تکمیل شود.

اما متاسفانه خبر هایی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه افراد صاحب نفوذ، به انحاء مختلف، مانع اجرای حکم شده و تحقق کمترین خواسته مردم را به تعویق انداخته اند.

انتظار از دستگاه قضایی استان، مقاومت در برابر دست اندازی ها و حراست از آرای خود است چراکه مصلحتی بالاتر از اعتماد مردم به دستگاه قضا و قاطعیت آن نیست.

مایه تاسف و تعجب ماست که اراده ای که در دادگاه بدوی و تجدیدنظر برای مقابله با این غارتگران شکل گرفته، چگونه به یک باره و با دخالت عده ای مصلحت اندیش متوقف می‌گردد.

ما دانشجویان انقلابی و عدالتخواه انتظار داریم مسئولین انقلابی دادگستری استان هرچه سریعتر اجرای احکام تنبیهی را از سر گرفته و اراده قاطع قوه قضائیه در برخورد با فساد را باردیگر اثبات نمایند.

لازم است نمایندگان مردم غیور تبریز در مجلس شورای اسلامی با شفافیت موضع خود را در رابطه با این پرونده اعلام کرده و اجرای حکم را در صدر مطالبات خویش قرار دهند.
از علما و صاحبان اعتبار و انقلابی ها نیز انتظار می رود با آگاهی از تبعات ویرانگر مسامحه با تخلفات و مفاسد، جدیت در مبارزه با فساد و رانتخواری را از مسئولان مطالبه نمایند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***