تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

حاشیه نگاری نشست خبری شهین باهر؛

شهردار محترم لطفا اول به فکر آسفالت چاله چوله های اعتقادی - فرهنگی پرسنل ذی‌ربطش باشد

شهردار محترم لطفا اول به فکر آسفالت چاله چوله های اعتقادی - فرهنگی پرسنل ذی‌ربطش باشد. جایزه کشف چاله و چوله خیابان های شهر هم پیش‌کش!

شهردار محترم لطفا اول به فکر آسفالت چاله چوله های اعتقادی - فرهنگی پرسنل ذی‌ربطش باشد

 ائل / فرهاد باغشمال 


۱- شهردار تبریز در نشست مطبوعاتی چند روز پیش خود گفت: ظرف یکی دو ماه آینده تمام خیابان های اصلی و فرعی آسفالت خواهد شد و اگر شهروندی چاله چوله ای پیدا کرده و گزارش کند جایزه خواهد گرفت.

۲- کلیپی وجود دارد از چند آیه مبارک قرآنی که روی تکامل انسان و مسیر خلقت به همراه اصوات مهیب تدوین شده است که آدمی را یاد شب اول قبر می‌اندازد! یک کار خیلی بد که سال‌ها پیش، از یک شبکه ماهواره‌ای نشات‌گرفت و به شبکه چهار و حتی شبکه قرآن رسید. این ویدیو الان چند سالی است که دیگر پخش نمی‌شود، اما روابط‌عمومی‌های از نوع بدسلیقه همچنان از این کلیپ خوش‌شان می‌آید و من آن را در چند نشست و جلسه دیده‌ام.

۳- پدرام بهانفر را زیاد نمی‌شناسم؛ در همین حد که در هیئت‌ها و مراسم‌ها پای روضه‌اش نشسته‌ام. چهره محجوب و محترمی در هیئت‌ها و مراسم‌ها دارد و صدا و تلاوتش از نقاط قوت برنامه‌های شهرداری در این سال‌ها بوده است. روز نشست خبری شهردار، وقتی آن کلیپ مورد اشاره را پخش کردند، پس از کمی پرس‌وجو متوجه شدم او به واسطه انتساب به تیم قبلی شهرداری، به یک جای دیگر تبعید شده است. در مجموعه شهرداری، حاج وحید غفران‌نیا نیز با آن صوت داوودی‌اش شناخته‌ شده است.
اما بعد... اگر موضوع قرائت قرآن، آن‌هم در آستانه ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، اهمیت و احترام اولی تری داشت حتما یا از قاریان مورد اشاره یا سایر قاریان موجود در شهرداری استفاده می شد و یا حداقل از بین مدعوین کسی برای قرائت دعوت می‌شد. به هر حال، روابط‌ عمومی شهرداری، صرفاً برای سَنبل‌کردن اوضاع، به آن فایل خوفناک بسنده کرد.

نتیجه: شهردار محترم لطفا اول به فکر آسفالت چاله چوله های اعتقادی - فرهنگی پرسنل ذی‌ربطش باشد. جایزه کشف چاله و چوله خیابان های شهر هم پیش‌کش!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***