تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

کاروان تدبیر و امید در دیار آذربایجان:

آقای روحانی مردم کار می خواهند و روحیه جهادی / همه نگاه ها به افتتاح رویدادی که موجب فراموشی نقاط محروم تبریز شد

فردا ورزشگاه تختی تبریز چه با تعطیلی اجباری ادارات،مدارس و دانشگاه ها پرشود یا نه، صبر مردم از بدقولی ها و بی کفایتی های دولت به سر آمده است. مردم دیگر حاضر نیستند بجای حل شدن مشکلاتشان، تخریب سپاه و بحث فیلترینگ تلگرام را از زبان رییس جمهور منتخب خود بشنوند.مردم کار می خواهند و روحیه جهادی.

آقای روحانی مردم کار می خواهند و روحیه جهادی / همه نگاه ها به افتتاح رویدادی که موجب فراموشی نقاط محروم تبریز شد

 ائل / حمید وظیفه


کاروان تدبیر و امید! در راه دیار آذربایجان است. بی تردید این سفر استانی هیئت دولت همراه با افتتاح های عمرانی، فرهنگی و... خواهد بود و گل سرسبد این سفر افتتاح ‌رسمی رویداد تبریز۲۰۱۸ بعد از گذشت ۴ ماه از سال جدید میلادی خواهد بود. رویدادی که بیش از پیش موجبات فراموشی نقاط محروم و کم برخوردار تبریز را فراهم آورده و گویا اصلا در این شهر محله ها ، کوچه ها و مناطق محرومی وجود ندارد.

طبق روال مرسوم شهر پر شده است از بنرهای خوش آمد گویی که ظاهرا این خوشامد گویی ها از طرف اقشار مختلف جامعه اعم از فرهنگیان، کارگران، بازنشستگان، بازاریان و...، نصب شده اند. حتی بنرهایی که بدون اجبار و زور و با علاقه و اشتیاق رانندگان! به اتوبوس های شرکت واحد چسبانده شده اند، همه و همه نشان از وجود شوق وصف ناپذیر مردم و لحظه شماری ایشان برای ملاقات با کاروان تدبیر و امید می باشد.

همانگونه که در ابتدا عرض شد طبیعتا در این سفر نیز روبان های زیادی بریده خواهند شد و یا کلنگ های زیادی زمین خواهند خورد تا کارنامه درخشان دولت اعتدال، روشن تر از قبل نشان داده شود. ولی شاید متعصب ترین طرفداران این دولت نیز به این یقین رسیده باشند که پیرترین و امنیتی ترین دولت بعد از انقلاب توانایی حل مشکلات کشور را ندارد.

دولتی که قرار بود ساختمان تحریم ها را به یک جا فروبریزد و چرخ تولید وکارخانجات و چرخ سانتریفیوژ ها را باهم بچرخاند، عزت را به پاسپورت ایرانی برگرداند، ارزش پول ملی را بالا ببرد، وضع اقتصاد را بهبود بخشد، فلان تعداد شغل ایجاد کند، رکود را از بین ببرد، سایه واهی جنگ را از سر کشور کنار بزند، دریاچه ارومیه را نجات دهد، فرهنگستان زبان ترکی را درتبریز تأسیس کند و صدها و شاید هزاران حرف و وعده دیگر. ولی بعد از گذشت پنج سال از عمر دولت اعتدال، بجز شانه خالی کردن و دیگران را مقصر کردن و عوض کردن جای متن و حاشیه و راه اندازی جنگ های روانی، چیز دیگری را ندیده ایم.
دولتی که با دادن وعده های سرخرمن، راه اندازی شوی انتخاباتی، مظلوم نمایی و رقیب هراسی دوباره در پاستور ماند و همانهایی که زمانی با حمایت سرویس های اطلاعاتی دنیا ۸ ماه تمام تلاش خود را برای براندازی نظام کردند و آخر هم بینی شان به خاک مالیده شد، این بار بجای آتش زدن سطل زباله و خسارت به اموال عمومی، به رقص و پایکوبی پرداختند. ولی دیگر خبره ترین و لیبرال ترین مشاوران اقتصادی و عملیات روانی دولت نیز بخوبی درک کرده اند که کار فراتر از ابلاغ دستوری و یا توئیتر بازی است.

آن از برجام (فتح الفتوح امیرکبیر زمان ) که روز به روز رسوایی بیشتری برای دولت به بار می آورد و این هم وضع فعلی اقتصاد و بازار و رکود.

به هر حال فردا ورزشگاه تختی تبریز چه با تعطیلی اجباری ادارات،مدارس و دانشگاه ها پرشود یا نه، صبر مردم از بدقولی ها و بی کفایتی های دولت به سر آمده است. مردم دیگر حاضر نیستند بجای حل شدن مشکلاتشان، تخریب سپاه و بحث فیلترینگ تلگرام را از زبان رییس جمهور منتخب خود بشنوند.مردم کار می خواهند و روحیه جهادی.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***