تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فعال دانشجویی در گفتگو با ائل:

وضعیت دریاچه ارومیه روز به روز بدتر از قبل شده و فرهنگستانی هم ندیدیم / روحانی به جای راه اندازی عملیات روانی از نوع فیلترینگ، به فکر کارگران بیکار شده باشد

طاهری، فعال دانشجویی در گفتگو با ائل گفت: روحانی به جای راه اندازی عملیات روانی از نوع فیلترینگ، به فکر کارگران بیکار شده باشد.

وضعیت دریاچه ارومیه روز به روز بدتر از قبل شده و فرهنگستانی هم ندیدیم / روحانی به جای راه اندازی عملیات روانی از نوع فیلترینگ، به فکر کارگران بیکار شده باشد

محمد طاهری، از فعالین دانشجویی در گفتگو با خبرنگار ائل ، در مورد وعده های رییس جمهور در جریان سفرهای قبلی هیئت دولت به آذریایجان شرقی، گفت: آقای روحانی در سفرهای انتخاباتی خود به آذربایجان وعده هایی داد که اکنون زمان پاسخگویی و گزارش وعده ها است.

وی ادامه داد: امروز که تقریبا 5 سال از عمر دولت های تدبیر و امید می گذرد، ایشان باید لااقل در مورد وعده هایی که به مردم آذربایجان و تبریز داده اند، گزارشی ارائه کنند که مثلا در مورد دریاچه ارومیه چه کرده اند؟ برای تأسیس فرهنگستان زبان ترکی چه اقداماتی انجام داده اند؟ آیا تأسیس این فرهنگستان صرفا برای رأی جمع کردن بوده یا اینکه کارهایی پیرامون زبان ترکی انجام داده اند؟

وضعیت دریاچه ارومیه روز به روز بدتر از قبل شده و فرهنگستانی هم ندیدیم / مسئولین استانی بجای « بادمجان دور قاب چیدن» مشکلات استان را از  دولت مطالبه کنند


این فعال دانشجویی تصریح کرد: وضعیت دریاچه ارومیه روز به روز بدتر از قبل می شود و فرهنگستانی هم ندیدیم که تأسیس کرده باشند. البته این وعده ها مربوط به دولت یازدهم می باشد و به نظرم بهتر است آقای رییس جمهور و اعضای هیئت دولت با توجه به وعده های داده شده گزارشی ارائه کنند و البته مسئولین استانی هم بجای « بادمجان دور قاب چیدن » مشکلات استان اعم از دریاچه ارومیه، وضعیت اشتغال، وضعیت نابسامان کارخانه ها ازجمله ماشین سازی، مس ، وضعیت مراکز تولیدی و... را از رییس جمهور و دولت مطالبه کنند.


آزادی بیان مورد ادعای رئیس جمهور کجا و شکایت از فعالین رسانه ای کجا؟ 


وی در مورد انتظاراتی که قشر دانشجو از سفر رییس جمهور به استان و تبریز دارند، گفت: انتظاری که ما دانشجویان داریم این است که حداقل به حرفی که می زنند عمل کنند. یکی از شعارهای آقای روحانی در مورد آزادی بیان این بود که « قلم ها را نشکنیم » ولی الان می بینیم که از فعالین رسانه ای از جمله آقایان شیرازی و حسین زاده ، فعالین دانشجویی و چهار دانشجوی دانشگاه شهید مدنی شکایت کردند. چون که وقتی یک رییس جمهور شعاری می دهد ولی عمل نمی کند وقتی اعضای هیئت دولت به قول های خود عمل نمی کنند، به نوعی می توان این کار را دروغگویی نامید به قول معروف « الناس علی دین ملوکهم » و این دروغگویی به نوعی در جامعه رواج پیدا می کند.


مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در پایان افزود: انتظار ما از مسئولی در ممکلت اسلامی مسئولیت دارد و کار می کند همین است که به حرفها و قول های خود عمل کند و یا اگر نمی تواند پای وعده های خود بایستد، بهتر است وعده ای به مردم ندهد و به مردم دروغ نگویند و بجای راه اندازی عملیات روانی از و حاشیه سازی ازجمله فیلترینگ تلگرام و... به فکر قشر مستضعف و کارگرانی که الان بیکار شده اند و وضعیت اقتصادی مناسبی ندارند، باشند.مطالب مرتبط:

کارت قرمز تراکتوری ها به رئیس جمهور و تنش هایی با محوریت سران فتنه

خوشکار مقدم:مخالفت نهادهایی خارج از نفوذ روحانی موجب عدم تاسیس فرهنگستان شد

تاج الدینی در گفتگو با ائل:دولت در بحث دریاچه ارومیه با ایجاد یک فضای تبلیغاتی وارد میدان شد

فعال دانشجویی اصلاح طلب در گفتگو با ائل:وعده های انتخاباتی رئیس جمهور بعد از انتخابات، پیگیری نمی شوند

آژیده در گفتگو با ائل:امیدواریم حاصل سفر روحانی به تبریز، حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی و راه های مواصلاتی استان باشد

مدیر کل سیاسی استانداری آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل:سفر روحانی به استان دستاوردهای عمرانی و فرهنگی خواهد داشت


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***