تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

آژیده در گفتگو با ائل:

امیدواریم حاصل سفر روحانی به تبریز، حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی و راه های مواصلاتی استان باشد

آژیده در گفتگو با ائل گفت: امیدواریم حاصل سفر روحانی به تبریز، حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی و راه های مواصلاتی استان باشد

امیدواریم حاصل سفر روحانی به تبریز، حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی و راه های مواصلاتی استان باشد

پرویز آژیده در گفتگو با ائل درباره وعده های رییس جمهور در جریان سفرهای قبلی هیئت دولت به تبریز گفت: اخیرا مصاحبه آقای دکتر خدابخش استاندار محترم را خواندم که گفته بودند: « بخش عمده ای از وعده های آقای رییس جمهور تحقق یافته است » که اگر این گونه باشد، خیلی خوب است و آرزوی ما هم این است که وعده هایی که داده می شوند، تحقق پیدا کنند.


اقدامات دولت در احیای دریاچه ارومیه نتیجه بخش نبوده است


وی در مورد وضعیت دریاچه ارومیه و اقدامات صورت گرفته از طرف دولت در این رابطه گفت: وضعیت کلی دریاچه ارومیه اصلا خوب نیست و حتی مسئولین و آقای کلانتری خودشان اظهار کرده اند که اقدام جدی صورت نگرفته است. این موضوع علت های زیادی می تواند داشته باشد ولی نتیجه ای که اکنون ملموس است، این است که وضعیت فعلی دریاچه خوب و مناسب نیست. باتوجه به پیش بینی هایی که در مورد اقدامات دولت در رابطه با موضوع این دریاچه صورت می گرفت، به نظر می رسد که این اقدامات تاکنون نتیجه بخش نبوده است.

رئیس جمهور در سفر آتی خود برنامه ای برای رسیدگی به مشکلات مردم هم داشته باشد

رییس سابق دانشگاه تبریز تصریح کرد: با توجه به اینکه سفر آینده آقای رییس جمهور پیرامون بحث تبریز2018 صورت خواهد گرفت و طبیعتا برنامه های افتتاح پروژه ها هم انجام خواهد شد، به نظرم باید در کنار این مراسمات برنامه ای برای ارتباط تنگاتنگ با مردم و رسیدگی به مشکلات آنها نیز در نظر گرفته شود. هرچند که مسئولین محترم استانی گزارشاتی در اختیار آقای رییس جمهور قرار خواهند داد، ولی این سفرها بهترین فرصت برای برقراری ارتباط های چهره به چهره با اقشار مختلف مردمی هستند.

امیدواریم حاصل سفر روحانی به تبریز، حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی و راه های مواصلاتی استان باشد

وی با اشاره به وجود ظرفیت عظیم بخش تولید و صنعت در استان، خاطرنشان کرد: شهر تبریز در بخش تولید و صنعت یک پتانسیل قوی به حساب می آید و طبیعتا مشکلات این مراکز تولیدی هم قابل توجه و مهم است. ان شاءالله که حاصل این سفر ها بررسی، اولویت بندی و در نتیجه حل مشکلات واحد های تولیدی و صنعتی استان باشد. بعنوان مثال صنعت کفش یا فرش که هرکدام جزو مسائل مهم استان ما هستند.

معاون سیاسی استاندار در دولت دهم در مورد مشکلات مربوط به راه های مواصلاتی هم گفت: بحث راه های مواصلاتی می تواند در توسعه استان نقش مهمی داشته باشد. ما یک سری راه های ارتباطی داخلی مانند راه آهن میانه-تبریز ، جاده تبریز – اهر و به ویژه راه ارتباطی تبریز به شهر جدید سهند را داریم و در بحث راه های مواصلاتی خارجی، بزرگاه های منتهی به ترکیه و ارمنستان را نیز داریم که اگر در جریان این سفر و با حضور آقای رییس جمهور گشایش هایی برای حل این مشکلات راه های مواصلاتی صورت پذیرد قطعا آثار خیر و برکات زیادی برای استان خواهد داشت.


مطالب مرتبط:

کارت قرمز تراکتوری ها به رئیس جمهور و تنش هایی با محوریت سران فتنه

خوشکار مقدم:مخالفت نهادهایی خارج از نفوذ روحانی موجب عدم تاسیس فرهنگستان شد

تاج الدینی در گفتگو با ائل:دولت در بحث دریاچه ارومیه با ایجاد یک فضای تبلیغاتی وارد میدان شد

فعال دانشجویی اصلاح طلب در گفتگو با ائل:وعده های انتخاباتی رئیس جمهور بعد از انتخابات، پیگیری نمی شوند

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***