تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فعال دانشجویی اصلاح طلب در گفتگو با ائل:

وعده های انتخاباتی رئیس جمهور بعد از انتخابات، پیگیری نمی شوند

جلیلی، فعال دانشجویی اصلاح طلب در گفتگو با ائل گفت: وعده های انتخاباتی رئیس جمهور بعد از انتخابات، پیگیری نمی شوند.

وعده های انتخاباتی رئیس جمهور بعد از انتخابات، پیگیری نمی شوند

هادی جلیلی، فعال دانشجویی اصلاح طلب در گفتگو با ائل در مورد وعده های رئیس جمهور در جریان سفرهای قبلی وی به تبریز گفت: در مورد آن قول ها و وعده هایی که داده شده است، برای اینکه مردم عادی در جریان امور قرار گیرند، بایستی مسئولین توضیح دهند که تا چه حد در تحقق آن وعده ها موفق بوده اند و چه اندازه ناموفق ولی بنا به گفته آقای استاندار بجز موضوع اتوبان، بقیه وعده ها عملی شده اند.


 برای احیای  دریاچه ارومیه، اراده بزرگ ملی نیاز است 

وی افزود: در مورد وعده هایی که در ایام انتخابات داده می شود متاسفانه به گونه ای شده است که بعد از انتخابات آن وعده ها یادآوری و پیگیری نمی شوند و بعد ها حتی جزو وعده ها حساب نمی شود.ولی در بحث دریاچه ارومیه با توجه به ارتباطی که بنده با کمیته های دانشجویی مختلف داشتم، در این مورد کارهای خوبی صورت گرفته است ولی برای احیای این دریاچه، کارهایی فراتر و اساسی از حد فعلی لازم است و در واقع یک اراده بزرگ ملی نیاز است.


روحانی در بحث دریاچه ارومیه خوب عمل کرده است

این فعال دانشجویی تصریح کرد: ما باید این موضوع را از یک وعده سفر انتخاباتی بالاتر ببینیم و آقای روحانی هم انصافا خوب عمل کرده اند وحتی اولین مصوبه دولت در سال 92 را به این موضوع اختصاص دادند. خارج از وعده های یک رییس جمهور، کل نظام و کل کشور ما باید برای حل مشکل دریاچه ارومیه یک اراده بزرگ داشته باشند چون که سطح اهمیت این موضوع فراتر از این حرف ها است.

اصلاح طلبان از روحانی انتظار عملی کردن وعده ها را دارند تا منجر به بی اعتمادی مردم نشود

وی در مورد انتظاراتی که اصلاح طلبان از رییس جمهور دارند تا در جریان سفر آتی به تبریز انجام دهد، گفت: باتوجه به اینکه جریان اصلاحات بعنوان واسطه ای بین آقای روحانی و مردم قرار گرفت، از روحانی این انتظار را دارد که آن وعده هایی که در جریان انتخابات داده شد؛ عمل کند.

جلیلی اظهار کرد: تقریبا همه آن وعده ها منطبق با خواسته های اصلاح طلبان و در واقع منطبق با خواسته های مردمی بود که به پای صندوق های رأی آمدند، در حالی که خیلی از مردم با صندوق های رأی قهر کرده بودند ولی در اثر ان وعده ها و سفارش بزرگان نظام مبنی بر اینکه مردم باید رأی دهند، مردم دوباره در پای صندوق های رأی حاضر شدند.


این فعال اصلاح طلب خاطر نشان کرد: آقای روحانی باید بداند بخاطر آن وعده هایی که داده است، هم بخاطر خودش و هم بخاطر آینده این نظام مسئول است.منظور از آینده نظام این است که نباید با عمل نکردن به وعده هایی که در ایام انتخابات داده می شود، در بین مردم نسبت به نظام بی اعتمادی ایجاد کنیم. بنابراین اصولا باید نسبت به وعده های داده شده مسئول باشیم. بخصوص اینکه در حوزه دانشگاهی و دانشجویان که قشر دانشجویی و جوانان همگی در حمایت از آقای روحانی و به صحنه آمدن ایشان پیشرو بودند.


بی اعتمادی مردم نسبت به وعده های مسئولین، ضعف بزرگی برای نظام است


وی در پایان افزود: امیدوارم این مسائل و مشکلات حل شود و این بی اعتمادی که مردم نسبت به تمامی مسئولینی که به وعده های خود عمل نکرده اند، دارند، از بین برود چون که به شدت برای نظام ما یک نقطه ضعف بزرگی است و مشکلات زیادی ایجاد می کند.


مطالب مرتبط:

کارت قرمز تراکتوری ها به رئیس جمهور و تنش هایی با محوریت سران فتنه

خوشکار مقدم:مخالفت نهادهایی خارج از نفوذ روحانی موجب عدم تاسیس فرهنگستان شد

تاج الدینی در گفتگو با ائل:دولت در بحث دریاچه ارومیه با ایجاد یک فضای تبلیغاتی وارد میدان شد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***