تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در تبریز:

بازدارندگی فعال ما در منطقه، مانع تهدید ایران توسط داعش شد/ اگر غلطی از دشمنان سر بزند؛ شاهد دلاوری های نیروهای مسلح ما خواهند بود

امیر سرتیپ حاتمی گفت: بازدارندگی فعال ما در منطقه، مانع تهدید ایران توسط داعش شد و اگر غلطی از دشمنان سر بزند؛ شاهد دلاوری های نیروهای مسلح ما خواهند بود.

بازدارندگی فعال ما در منطقه، مانع تهدید ایران توسط داعش شد/ اگر غلطی از دشمنان سر بزند؛ شاهد دلاوری های نیروهای مسلح ما خواهند بود

به گزارش ائل ، امیر سرتیپ حاتمی در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید صیاد شیرازی در محل سینما سرباز اسلام تبریز ضمن اشاره به شعار سال گفت: همه در برابر شعار اعلام شده توسط رهبر انقلاب برای سال جدید مسئولیم و باید اهتمام ویژه برای تحقق این شعار داشته باشیم.


به عنوان تولید کننده و پشتیبانی کننده از نیروهای مسلح تلاش می کنیم در تحقق شعار سال کوشا باشیم

وی افزود: مردم ایران حقشان است که کالای با کیفیت مصرف کنند و در این امر نیز تولید کنندگان باید کیفیت محصولات خودشان را بالا ببرند و ما در وزارت دفاع نیز تلاش خواهیم کرد به عنوان تولید کننده و پشتیبانی کننده از نیروهای مسلح در تحقق این شعار کوشا باشیم.

مردم آذربایجان در عشق به ولایت و مبارزه با استبداد پیش قدم بوده اند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه به نقش برجسته آذربایجان در تاریخ انقلاب اشاره کرده و تصریح کرد: آذربایجان در سرنوشت ایران و انقلاب نقش تاریخی ایفا کرده است و مردمان آن در عشق به ولایت و انقلاب و حمایت از آن و مبارزه با استبداد پیش قدم بوده اند.

بازدارندگی فعال ما در منطقه، مانع تهدید ایران توسط داعش شد

وی با تاکیذ بر اینکه ما امروز  در حوزه دفاعی امروز یک کشور مقتدر در منطقه هستیم؛ افزود: یک زمانی بود که کشور درصدد بیرون راندن دشمن از سرزمین هایمان بودیم که به حمدالله با جانفشانی های رزمندگان این امر ممکن شد و در فتنه بعد خواستند با نا امن کردن کشورهای همسایه و ایجاد جنگ در آن کشور های ایران را تهدید کنند که به این نیز با تدبیر رهبری خنثی شد.

امیر حاتمی ضمن پرداختن به تحولات منطقه، بیان داشت: دشمنان با تربیت گروه هایی مثل داعش خواستند که ایران را تهدید کنند اما بازدارندگی فعال ما مانع این قضیه شد و ما مقتدرانه پیروز شدیم.


شهادت شهید صیاد فضای کشور را در بین دعواهای جناحی آن زمان، عوض کرد

وی در ادامه به شخصیت شهید صیاد شیرازی پرداخته و اظهار داشت: شهادت شهید صیاد در مقطع سال ۷۸ که بسیاری از جناح ها در حال دعوای سیاسی بودند؛ فضای کشور را عوض کرد و اینکه این همه جمعیت پس از گذشت ۲۰ سال به خاطر این شهید جمع می شود نشان از عظمت شهید صیاد بود.

این مقام عالی رتبه نظامی با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی بسیار مخلص بود؛ افزود: شهید صیاد طلایه دار  تلاش برای حفظ اقتدار و اتحاد نیروهای مسلح در آن زمان سخت اوایل انقلاب بود.

وی در پایان تاکید کرد: علی رغم شیطنت ها و خباثت های دشمنان علیه ما، اگر غلطی از آنها سر بزند شاهد دلاوری های جوانان و نیروهای مسلح ما خواهند بود و توصیه می کنیم که غیرت و شجاعت مردم ایران را امتحان نکنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***