تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش همسر شهید فرهنگی به سریال پایتخت:

خدا می داند چه ها بر دل فرزندان شهدا گذشت / امیدوارم خیلی ها از قضاوت های نادرستشان پشیمان شوند

همسر شهید وحیدفرهنگی والا، از شهدای مدافع حرم تبریز در واکنش به سریال پایتخت دلنوشته ای خطاب به همسر شهید خود نوشت.

خدا می داند چه ها بر دل فرزندان شهدا گذشت / امیدوارم خیلی ها از قضاوت های نادرستشان پشیمان شوند

به گزارش ائل ، همسر شهید وحیدفرهنگی والا، از شهدای مدافع حرم تبریز در واکنش به سریال پایتخت دلنوشته ای خطاب به همسر شهید خود نوشت که متن آن بشرح ذیل می باشد:

چند روز پایانی سریال پایتخت را که میدیدم خدا میداند چه بغضی راه گلویم را بسته بود و من با هزار زحمت جلوی اشکهایم را میگرفتم تا کسی نداند که با دیدن این صحنه ها چه ها میگذرد در دلم...

آخر سریال با همه تلخی ها و سختی ها و ترس هایی که بر این خانواده ها گذشت ختم بخیر و خوشی شد؛ بماند آن صحنه ای که پسر سوری نمیتوانست از  پدرش دل بکند خدا میداند چه ها بر دل فرزندان شهدا گذشت..

راستش را بخواهی وقتی خبر از برگشتن و رسیدن در این سریال شد بغضم بدجوری ترکید...

یاد اولین شبی افتادم که تو تازه به دمشق رسیده بودی آن شب قرآنم را که باز کردم و صفحه ای که قراربود بخوانم به این آیه از سوره حج رسیدم :"کسانی که در راه خدا هجرت کردند سپس کشته شدند و یا به مرگ طبیعی از دنیا رفتند خداوند روزی نیکویی به آنها میدهدو..." نمیدانستم چه حکمتی بود و خداوند چه چیزی میخواست به من بگوید با دیدن این آیه فقط گریه میکردم و میگفتم با خودم که وحیدِ من  برمیگردد و اجرش هم‌ پیش خداوند محفوظ است خدا را التماس میکردم که برگردی، هرچند میدانستم که تو لایق شهادتی اما  نمیخواستم که به این زودی باشد واین را همیشه از خدا میخواستم وبه خودت هم گفته بودم.

چه میدانستم که درطول ماموریتت ودر نبود تو کنارم ، خودم را باید دلداری بدهم که شاید قرار بر این باشد که تو آنچنان که من میخواهم بر نگردی... خیلی هایمان با دیدن این سریال هم گریه کردیم و هم به اینکه چه دل بزرگی داشتین شما سربازان امام زمان(عج)افتخار کردیم.

ناگفته نماند که‌ هنوزهم هستند خانواده شهدایی که پیکر عزیزانشان در این خاک ها جامانده وبرنگشته وچشم انتظارند هنوز.

امیدوارم که  خیلی ها با دیدن این سریال از حرف ها و قضاوت های نادرستشان پشیمان شوند و بدانند امنیت اتفاقی نیست...

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***