تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در دیدار صمیمی فرمانده سپاه عاشورا با فرزند شهید قاضی طباطبائی(ره) مطرح شد؛

از اشرافیت بی نظیر بر افراد و جریانات آذربایجان تا تلاش آنمرحوم برای تشکیل سپاه در تبریز/ سردار خرّم: شهدای محراب زبان گویای امام(ره) و انقلاب بودند/ اولویت تحقق بخشی بر شعار سال از دیدگاه حجت الاسلام قاضی

سردار خرّم اظهار داشت: دشمنان اثرگذاری و نفوذ کلام شهید قاضی(ره) را می دانستند و کاری کردند که مردم و انقلاب از وجود ایشان بی بهره شود.

از اشرافیت بی نظیر بر افراد و جریانات آذربایجان تا تلاش آنمرحوم برای تشکیل سپاه در تبریز/ سردار خرّم: شهدای محراب زبان گویای امام(ره) و انقلاب بودند/ اولویت تحقق بخشی بر شعار سال از دیدگاه حجت الاسلام قاضی

به گزارش ائل ، سردار خرّم به همراه حجت الاسلام کاملی فر مسئول نمایندگی ولی فقیه و مسئول حفاظت اطلاعات سپاه عاشورا با حضور در منزلِ شهید آیت الله قاضی طباطبائی(ره) به دیدار فرزند آن شهید محراب رفتند.

در این دیدار گرم و صمیمی، مطالب ارزنده ای از سوی میزبان و میهمانان مطرح شد؛ تلاش دلسوزانه شهید قاضی(ره) برای تشکیل سپاه در تبریز و اشرافیت بی نظیر آن مرحوم بر افراد و جریانات آذربایجان از جمله ی روایت های حجت الاسلام و المسلمین سید محمدتقی قاضی طباطبایی بود.

سردار خرّم فرمانده سپاه عاشورا در این دیدار اظهار داشت: ما قبل از عید پیگیر بودیم تا خدمتتان برسیم. امروز بحمدالله این توفیق حاصل شد تا در محضرتان باشیم.

وی افزود: دشمنان اثرگذاری و نفوذ کلام شهید قاضی(ره) را می دانستند و کاری کردند که مردم و انقلاب از وجود ایشان بی بهره شود.

سردار خرّم خاطرنشان کرد: شهدای محراب زبان گویای امام(ره) و انقلاب بودند.

فرمانده سپاه عاشورا همچنین با بیان خاطره ای از جبهه مقاومت اسلامی گفت: رزمندگان مقاومت از کشورهای مختلف همواره بر حضور ایرانیان در جبهه ها تاکید داشته و میگفتند؛ هرگاه ایرانیان در جبهه حضور می یابند، روحیه مضاعفی بر سایر رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی تزریق می شود.

در ادامه فرزند شهید محراب حجت الاسلام و المسلمین قاضی طباطبائی با ذکر روایت هایی از پدر مرحومش گفت: اوایل انقلاب مرحوم ابوی برای تشکیل سپاه در استان خیلی اصرار داشت؛ آقا نظرشان این بود که فرماندهان سپاه استان از افراد متعهدِ بومی و ترک زبان انتخاب شوند.

وی افزود: مرحوم آقا بدلیل سبقه ششصد ساله خاندان قاضی، بر افراد و جریانات تبریز و آذربایجان اشرافیت خوبی داشتند.

فرزند شهید قاضی(ره) در پایان ضمن توصیه هایی برای حمایت از کالای ایرانی ابراز کرد: اولویت مسئولین برای تحقق بخشیدن بر شعار راهبردی سال، جلوگیری از قاچاق و ارتقایِ کیفیتِ تولید داخلی است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

0
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***