تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل:

نمی شود شعار حمایت از کالای ایرانی داد و چشم بر قاچاق کالا، آن هم از رسمی بست

دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی آذربایجان شرقی در گفتگو با ائل گفت: نمی شود شعار حمایت از کالای ایرانی داد و چشم بر قاچاق کالا، آن هم از رسمی بست.

نمی شود شعار حمایت از کالای ایرانی داد و چشم بر قاچاق کالا، آن هم از رسمی بست

محسن محمد زاده در گفتگو با خبرنگار ائل  درمورد راهکارهای عملی برای حمایت از کالای ایرانی گفت: از مسئولین انتظار این است که بجای شعار و حرف، اراده واقعی و عمل داشته باشند. قطعا دادن شعار با واردات بی رویه کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند و یا عدم جدیت در مبارزه با قاچاق کالا در تناقض است.

نمی شود با ماشین و کت و شلوارخارجی در همایش ها در مورد حمایت از کالای ایرانی سخنرانی کرد

وی ادامه داد: نمی شود شعار حمایت از کالای ایرانی داد و چشم بر قاچاق کالا، آن هم از مبادی و گمرکات رسمی بست. نمی شود با ماشین، کت و شلوار، کفش، ساعت و خودکار خارجی در همایش ها شرکت کرد و در مورد حمایت از کالای ایرانی سخنرانی کرد. مسئولین اگر واقعا دلسوز زندگی و معیشت و مشکلات مردم هستند، باید اراده کنند و در عمل و زندگی خودشان هم، در حمایت از کالای ایرانی پیشرو و الگو باشند.

دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: مردم خودشان با بیکاری و مشکلات پیرامون آن درگیر هستند و از قضا خود مردم در مسیر حمایت از کالای ایرانی خواهند بود اگر ببینند که مسئولین هم در این مسیر هستند، « الناس علی دین ملوکهم! » باقی موانع با فرهنگسازی و گذر زمان حل خواهد شد.

اگر نگران بیکاری مرده هستیم باید باید کاری کنیم که کارگر ایرانی پول در بیاورد و کارخانه های ایرانی رونق گیرد

وی ادامه داد: اگر از بیکاری جوانان، خانه نشینی، اعتیاد و آسیب های اخلاقی و اجتماعی دم می زنیم، اگر از آمار بسیار بالای تحصیل کرده های دانشگاهی بیکار ناراحت هستیم و اگر دغدغه حقوق های معوقه کارگران یا اخراج آنان از کارخانجات را داریم و از هزاران مشکل و آسیبی که پشت سر این ها به وجود خواهد آمد نگرن هستیم، باید به رونق کسب و کار و مشاغل ایرانی کمک کنیم. باید کاری کنیم که کارگر ایرانی پول در بیاورد و کارخانه های ایرانی رونق گرفته و پیشرفت کنند.


مطالب مرتبط: 

سعیدی در گفتگو با ائل: دولت باید ضوابط دست و پا گیر در بخش تولید را حذف کند

عضو هیئت علمی دانشگاه تبریز در گفتگو با ائل:مردم باید برای خرید کالاهای ایرانی تعصب داشته باشند

حجت الاسلام برگی در گفتگو با ائل:تعصب برای خریدن کالای خارجی خسران و ضربه به اقتصاد خود است

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/t52E3b
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***