تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ائل گزارش می دهد؛

آرزوهای مردم تبریز برای سال ۹۷/ دعای فرج امام زمان (عج) ورد زبانمان خواهد بود/ ای کاش مشکلات اقتصادی حل شوند

ساعت های آخر سال ۹۶ در حال گذر هستند، سال ۹۶ را باید با همه تلخی ها و شیرینی هایش تحویل دهیم و سال جدید را تحویل بگیریم با هزاران امید و آرزوی دیگر.

آرزوهای مردم تبریز برای سال ۹۷/ دعای فرج امام زمان (عج) ورد زبانمان خواهد بود/ ای کاش مشکلات اقتصادی حل شوند

 ائل/ امیرحسین حبیبی؛ 

اسفند که از راه می رسد، بوی بهار را هم می توان احساس کرد، انگار که این ماه، ماهِ عید است و نوید فرارسیدن نوروز را می دهد، نوروزی که باید تازه شد و این تازگی از درون چقدر باشکوه تر خواهد بود.

نوروز بهانه ای است برای نو شدن، برای بهتر شدن و تغییر کردن و چه زیباست دعای لحظه تحویل سال را آمین گو باشیم برای همه و نه تنها برای خودمان که حالمان دگرگون شود و برای رسیدن به معبود آماده تر باشیم.

مردم تبریز نیز از همان اوایل ماه اسفند در تب و تاب رسیدن نوروز هستند، این شور و تکاپو در بازارهای این شهر به وضوح قابل رویت است و البته در کنار همه شلوغی های مخصوص خودش، زیبایی های روح نواز نیز دارد.

به سراغ مردم تبریز می روم و از آرزوهایشان برای سال 97 می پرسم، می خواهم بدانم در کنار سفره هفت سین و در ثانیه شماری ها برای تحویل سال 96 و آغاز سال 97 چه دعا و آرزویی خواهند کرد.

سلامتی و عاقبت بخیری/ تبلت می خواهم!

خانم نجاری که سخت پسندانه به دنبال ظروف هفت سین سفره اش می گردد در گفتگو با خبرنگار ائل می گوید: لحظه تحویل سال طبق معمول فرج امام زمان را از خدا خواهم خواست و بعد هم سلامتی و عاقبت بخیری برای نزدیکانم.

دختر کوچک خانم نجاری نیز آرزوی تحویل سالش را خرید یک تب لت برای خودش عنوان می کند!

آرزو می کنم درمان قطعی بیماری سرطان کشف شود

آقای سلطانی یکی از مغازه دارهای پاساژ خیام تبریز در گفتگو با خبرنگار ائل با بیان اینکه متاسفانه به آرزوی خودم در سال 96 نرسیدم، می گوید: آرزو داشتم بیماری سرطان پسرم درمان شود ولی متاسفانه امسال او را در کنار خودم ندارم و این عید هم برای من بی معنی است، اما برای همه بیماری آرزوی سلامتی می کنم، به خصوص برای بیماران جوانی که با هزاران آرزو مجبورند با این بیماری وحشتناک دست و پنجه نرم کنند، آرزو می کنم درمان این بیماری نیز به زودی کشف شود تا داغ دل پدرانی همچون من التیام یابد.

آرزو می کنم در سال 97 با همسرم زیر یک سقف برویم

آقای صمدی که با تازه عروس خود مشغول خرید نوروز هستند، اظهار می کند: امسال من مراسم نامزدی خودم را با کسی که دوست داشتم برگزار کردم و از همین جهت بهترین سال عمرم بود، البته آرزو می کنم امسال هم خداوند به من نظر لطف داشته باشد تا بتوانم مراسم عروسی را نیز برگزار کنم و بتوانم خانه ای با توان خودم دست و پا کنم تا با همسرم زیر یک سقف برویم.

وی ادامه داد: سر سفره هفت سین با همسرم برای تمامی زوج های جوان و عاشق دعا خواهیم کرد تا به عشقشان برسند.

آرزو می کنم هیچ مردی شرمنده زن و فرزندش نشود

خانم نوری، مادر 4 فرزند است که همگی راهی خانه بخت شده اند، وی در گفتگو با خبرنگار ائل می گوید: آرزو می کنم هیچ مردی در سال جدید شرمنده زن و فرزندش نشود، چون امسال متاسفانه پسرم به خاطر تعدیل نیرو بیکار شد و این نوروز شرمنده همسر و دو فرزند کوچکش شد.

وی افزود: سر سفره هفت سین آرزو خواهم کرد مسوولین بیشتر به فکر درد مردم باشند و مشکلات اقتصادی کشور را حل کنند.

آرزو می کنم کار پیدا کنم تا بتوانم ازدواج کنم

مهدی فرزانی، جوان 28 ساله ایست که آرزو خود را پیدا کردن شغل عنوان می کند و می گوید: به دختری علاقه مند هستم ولی متاسفانه چون کاری نتوانسته ام پیدا کنم به من جواب رد داده اند، آرزو می کنم به زودی صاحب شغل شوم تا بتوانم به دختر مورد علاقه ام برسم و با او ازدواج کنم.

آرزو می کنم امام زمان (عج) ظهور کند تا هیچ آرزویی نباشد که برآورده نشود

شقایق نگینی، دختر جوان دانشجویی است که تنها آرزوی خود را ظهور امام زمان (عج) عنوان می کند و می گوید: به این باور رسیده ام که اگر امام زمان (عج) ظهور کند دیگر هیچ آرزویی نخواهد بود که برآورده شود و همه مشکلات حلل خواهند شد.

آرزو می کنم خداوند مادرم را دوباره برایم بفرستد...

نرگس، دختر 3 و نیم ساله ایست که دست در دست پدر به لباس های کودکانه نگاه می کند، وی با همان زبان کودکانه آرزوی خود را این چنین ابراز می کند: آرزو می کنم خدا، مادرم را از آسمان دوباره برای من بفرستد چون من هم می خواهم مادر داشته باشم، دلم برای مادرم تنگ شده...

پدر نرگس در شرح ماجرا می گوید: متاسفانه همسرم 4 ماه قبل به خاطر بیماری سرطان از دنیا رفت و من و دختر سه و نیم ساله و پسر 6 ماهه ام را تنها گذاشت، به همین خاطر دخترم چنین آرزویی می کند....

اکثر افرادی که با آن ها هم صحبت شدم، فرج امام زمان (عج) و سلامتی را آرزو کردند و عاقبت بخیری را...

ساعت های آخر سال 96 در حال گذر هستند، سال 96 را باید با همه تلخی ها و شیرینی هایش تحویل دهیم و سال جدید را تحویل بگیریم با هزاران امید و آرزوی دیگر.

بیایید برای هم دعا کنیم تا حال دلمان در سال 97 خوب باشد و خوب شود، بیایید مهربانی و گذشت را برای هم آرزو کنیم، سلامتی را و عاقبت بخیری را، بیایید با تمام وجود از خدا بخواهیم تا صاحبمان را به ما برساند تا حال زمین و زمان خوب شود.

بیایید ببخشیم و باعث بخشش شویم تا گرهی از گره های دنیا باز شود...

سر سفره هفت سین و همان لحظه های باشکوه "حول حالنا الی احسن الحال" همه را به یاد بیاوریم....

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/LPPp3o
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***