تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در جمع اهالی رسانه:

اصحاب رسانه در عین رقابت سالم، نسبت به هم متعصب باشند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی خبرنگاران و اصحاب رسانه را در عین برقراری رقابت سالم، به داشتن تعصب نسبت به همدیگر دعوت کرد.

اصحاب رسانه در عین رقابت سالم، نسبت به هم متعصب باشند

به گزارش ائل به نقل از مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم شامگاه چهارشنبه در جلسه مشترک شورای سیاست‌گذاری و شورای اداری بسیج رسانه آذربایجان شرقی با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: به‌ دلیل اینکه زمانی مدیر مسئول چند مجله بوده‌ام، از مشکلات اهالی رسانه بی‌خبر نیستم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تعصب نگه‌داشتن اهالی رسانه نسبت به همدیگر را از هر چیزی ضروری‌تر دانست و افزود: رقابت صحیح و سالم خوب است اما باید همیشه سعی کنید تعصب همکاران خود را نگه دارید.

وی به عنوان دومین توصیه مهم به اهالی رسانه، عنوان کرد: خبرنگاران و اصحاب قلم، باید در ایجاد نشاط و شادمانی بین مردم بسیار تلاش کنند. اینکه جامعه چقدر به آینده امیدوار باشد، بستگی به جنس پرداخت و نگاه شما به مسائل دارد.

امام جمعه تبریز خاطرنشان کرد: دفاع مقدس و رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس نباید هرگز فراموش شوند. به همین خاطر اصحاب رسانه بیش‌تر از هر گروه دیگری موظف‌اند فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه دارند.

وی در ادامه تاکید کرد: اگر تمام سخنرانی‌های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را تجزیه و تحلیل کنیم، می‌بینیم که از دو واژه «مردم» و «جوانان» بیش‌ترین استفاده را کرده‌اند و همین، دلیل خوبی است برای اینکه خبرنگاران توجه ویژه‌ای به این دو موضوع داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اعلام کرد: جوانان این نسل اگر بتوانند ایمان خود را حفظ کنند، اگر از جوانان نسل اول انقلاب پیشروتر نباشند، عقب‌تر نیستند.

وی در تشریح تاثیرات عمیق جوانان در پیشرفت جامعه و کشور گفت: امروز تمام مراسم‌های دینی و مذهبی ما با حضور جوانان پرشکوه جلوه می‌کنند. افتخارات بزرگ در عرصه‌های مختلف صنعت، فرهنگ، ورزش و...، توسط جوانان کسب می‌شود و به همین خاطر باید به جوانان توجه بیش‌تری داشته باشیم و برای فعالیت‌شان میدان بدهیم.

حجت‌الاسلام آل‌هاشم با بیان اینکه جوانان باید امروز در راس ادرات قرار بگیرند، اضافه کرد: ۳۰سال آینده کشور در دست جوانان امروزی است و ما باید سعی کنیم تنها به عنوان هادی در کنار این جوانان باشیم تا با روحیه‌ای انقلابی و مطالبه‌گر رشد یابند. آن موقع است که شاهد ریشه‌کن شدن فساد در سطح کشور خواهیم بود.

امام جمعه تبریز گفت: جوانان شاداب و باطراوت انقلابی هرگز اجازه نمی‌دهند فساد در جامعه بروز یابد و مانع حضور و نفوذ بیگانگان می‌شوند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/3zANVu
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***