تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تمجید امام جمعه تبریز از تماشاگران: هواداران تراکتورسازی، زینت و افتخار ورزش کشور هستند

نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز که چند روز پیش دیدار حساس تراکتورسازی برابر الجزیره امارات را از نزدیک به تماشا نشسته بود تحت تاثیر شور و شوق جوانان و هواداران قرار گرفته و از همت و تعصب تماشاگران تیم تراکتورسازی تمجید کرد.

تمجید امام جمعه تبریز از تماشاگران: هواداران تراکتورسازی، زینت و افتخار ورزش کشور هستند

به گزارش ائل، نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز که چند روز پیش دیدار حساس تراکتورسازی برابر الجزیره امارات را از نزدیک به تماشا نشسته بود تحت تاثیر شور و شوق جوانان و هواداران قرار گرفته و از همت و تعصب تماشاگران تیم تراکتورسازی تمجید کرد.

به گزارش خبرنگار آذرقلم، آیت الله محمد علی آل هاشم در دیدار با جمعی از اصحاب رسانه با بیان اینکه جوانان پرشور و هواداران متعصب تراکتورسازی زینت و افتخار ورزش و کشور هستندتاکید کرد: ما نباید با با انگ زدن به این جوانان، آنها را از میدان به در کنیم.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه وجود و حضور این جوانان برای نشاط کل جامعه لازم و ضروری است گفت: همه باید این توانمندی ها و این جوانان را قدر بشناسیم و آنها را به میدان بیاوریم نه اینکه با انگ زدن به آنها، آنها را از خودمان دور کنیم.

وی با تاکید برا  اینکه ۷۰ درصد جامعه ایران را جوانان تشکیل می دهند افزود: ۳۵ درصد این جمعیت جوان در رده سنی بین ۱۵ تا ۲۸ سال قرار دارند. این سرمایه عظیم برای جامعه ماست چرا که ۳۰ سال آینده کشور در اختیار اینهاست. بنابراین باید از این سرمایه ارزشمند به دقت مراقبت کنیم و قدر آنها را بدانیم.

وی در خاتمه از رسانه ها خواست تا به این قشر جوان بیش از گذشته در اخبار و گزارش های خود بپردازند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/M9Ff9G
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***