تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مدیر عامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی خبر داد:

پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها در شهرستان تبریز

طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها در راستای کاهش زمان ارائه خدمات به مردم و ارتقای رضایتمندی مشترکین در شهرستان تبریز اجرایی شد.

پیاده سازی طرح قرائت و صدور آنی قبوض گازبها در شهرستان تبریز

به گزارش ائل به نقل از روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: این طرح هم‌اکنون در اداره گاز منطقه 5 شهرستان تبریز به صورت پایلوت اجرایی شده و مطابق برنامه‌ریزی انجام شده به تدریج تمامی مناطق پنجگانه شهرستان تبریز تحت پوشش این سامانه قرار خواهد گرفت.
سیدرضا رهنمای توحیدی در تشریح نحوه کارکرد این طرح افزود: در این فرآیند مامور قرائت کارکرد کنتور در برنامه کاربردی نصب شده بر روی گوشی، نسبت به پردازش اولیه اطلاعات اقدام و پس از ارسال به سرور و محاسبه گازبها از سوی نرم‌افزارهای مخصوص با استفاده از چاپگر اقدام به صدور و چاپ قبض آنلاین در محل می شود.
وی با اشاره به مزیت‌های طرح اجرایی در بهبود روند خدمت‌رسانی به مشترکین اظهار داشت: حذف زمان بین قرائت کنتور تا توزیع قبوض گاز، کاهش خطاهای انسانی در زمان پردازش اطلاعات، افزایش زمان مهلت پرداخت قبوض، امکان تصحیح و ویرایش خطاهای احتمالی، نظارت بر عملکرد کنتورخوانی و ..... از مهمترین مزیت‌های این طرح است.
رهنمای توحیدی در پایان به رویکردهای مهم بهره برداری گاز مرکز استان در استقرار دولت الکترونیک اشاره کرد و اظهار داشت: بکارگیری سامانه های مکانیزه مشترکین، سامانه امداد متمرکز، سامانه های مکانیزه دفاتر پیشخوان، سامانه متمرکز انشعابات و توسعه شبکه ، سامانه حسابداری فروش، سامانه مکانیزه مدیریت بهره برداری، GIS و .... از جمله نرم افزارهای کاربردی مورد استفاده در این امور بوده که علاوه بر کاهش زمان ارائه خدمات به مشترکین منجر به گسترش دولت الکترونیک و بهبود مستمر خدمات شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/549rzk
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***