تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

احداث گرمخانه مخصوص بانوان در تبریز

شهردار کلانشهر تبریز از احداث گرمخانه مخصوص بانوان بعد از اخذ مجوز های لازم در تبریز خبر داد.

احداث گرمخانه مخصوص بانوان در تبریز

به گزارش ائل، ایرج شهین باهر، شهردار تبریز، امروز در جلسه‌ای در خصوص تبادل نظر در خصوص باغ فرشته در فرمانداری تبریز، گفت: به زودی و بعد از اخذ مجوزهای لازم، گرمخانه ویژه بانوان توسط شهرداری تبریز احداث و راه اندازی خواهد شد

وی، افزود: یکی از وظایف شهرداری احداث گرمخانه هاست و در این راستا احداث و راه‌اندازی گرمخانه مخصوص بانوان در دستور کار شهرداری تبریزقرار دارد .

شهردار کلانشهر تبریز، اضافه کرد: زمین مناسبی برای احداث این گرمخانه مکان یابی شده است و در آینده نزدیک بعد از اخذ مجوزهای لازم احداث این گرمخانه آغاز خواهد شد .

شهین باهر، گفت: وظیفه انسانی و اداری همه ماست که از مراکزی مانند باغ فرشته که به حمایت از زنان بی پناه و بی سرپرست می پردازند، حمایت کنیم.

وی، با تقدیر از تمامی افرادی که در زمینه حمایت از زنان بی سرپرست و بی پناه فعال هستند، اظهار داشت: باغ فرشته مکان مناسبی برای بانوان بی خانمان و بی سرپرست بوده و شهرداری تبریز از هیچ تلاشی برای حمایت از اینچنین مراکزی دریغ نخواهد کرد.

شهردار تبریز اظهار کرد: مراکزی مانند باغ فرشته باید متولی مشخصی داشته باشند و در کنار این قضیه ما هم در کنار سایر ادارات آماده همه گونه همکاری و حمایت در این خصوص هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/4i5sqH
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***