تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

حسن‌نژاد:

طرح «اعاده اموال نامشروع» مدیران پاکدست را گسترش می‌دهد/ استقبال فوق‌العاده مردم از طرح

عضو کمیسیون اقتصادی گفت: با طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از این پس افراد پاکدست مسئولیت خواهند داشت و اجازه تخلف به زیردستانش را نخواهد داد.

طرح «اعاده اموال نامشروع» مدیران پاکدست را گسترش می‌دهد/ استقبال فوق‌العاده مردم از طرح

به گزارش ائل به نقل از دانشجو، محمد حسن نژاد نماینده مردم مرند و جلفا با اشاره به طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان؛ اظهار داشت: در حال حاضر بازخورد‌هایی فوق العاده مثبتی از سوی جامعه نسبت به این موضوع دریافت می‌کنیم  و مردم از این طرح به شدت خوشحال هستند.

وی با بیان اینکه اجرایی شدن  طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین موجب می شود تا هیچ فردی به طمع رانت و فساد تمایلی برای اخذ مسئولیت نداشته باشد افزود: چرا که افراد به خوبی متوجه خواهند شد که پس از مسئولیت شان اعمالشان رصد خواهد شد و صرف پُر کردن جیب خود پست و مقام نمی‌گیرند.

حسن نژاد تصریح کرد: با اجرایی شدن طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان از این پس افراد پاکدست مسئولیت خواهند داشت و مسئول پاکدست اجازه تخلف به زیردستانش را نخواهد داد.

عضو کمیسیون اقتصادی در پایان طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین را طرح بسیار مهم و مفید برشمرد و خاطر نشان کرد: زمانی که مدیری در سازمان سالم باشد کار‌ها به خوبی پیش می‌رود و اگر مردم ببینند مدیری سالم است خودشان پای کار می‌آیند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/e2JwXX
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***