تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

عضو هیئت رئیسه مجلس دهم در گفتگو با ائل:

مجلس کارهای نظارتی زیادی در تحقق شعار سال ۹۶ انجام داد/ دولت اقدامات اجرایی موثری برای سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" انجام نداده

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در کنار این فعالیت ها و اقدامات نظارتی، کارهای اجرایی نیز لازم است که متاسفانه از جانب دولت قدم مؤثری برداشته نشده است.

مجلس کارهای نظارتی زیادی در تحقق شعار سال ۹۶ انجام داد/ دولت اقدامات اجرایی موثری برای سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" انجام نداده

محمدحسین فرهنگی در مورد میزان تحقق شعار سال توسط دولت، مجلس و سایر نهاد ها در گفتگو با ائل اظهار کرد: مجلس کارهای نظارتی زیادی در این موضوع انجام داده است و حتی دیروز هم مصوبه ای به منظور بررسی و حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی داشتیم که طبق این مصوبه به دولت اجازه داده می شود تا نسبت به ایجاد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار در استانها اقدام نماید.

وی ادامه داد: کارگروه‌های استانی مذکور تحت نظارت و ساماندهی « ستاد ملی - تسهیل و رفع موانع واحدهای تولیدی» انجام وظیفه می‌کنند.

این نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در کنار این فعالیت ها و اقدامات نظارتی، کارهای اجرایی نیز لازم است که متاسفانه از جانب دولت قدم مؤثری برداشته نشده است.

وی در پاسخ به سوالی در مورد هماهنگی و همکاری دولت با بنگاه های اقتصادی نیز گفت: متاسفانه عدم تحرک دولت در حوزه مسائل اقتصادی مشکلات زیادی به وجود آورده است و حمایت چندانی از بنگاههای اقتصادی از جانب دولت صورت نگرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/8g5u91
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***