تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

استاندار آذربایجان شرقی:

تداوم فعالیت واحدهای تولیدی نیازمند رعایت شاخص‌های کیفی است

استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: اگر تولید کننده ای در تولید محصولات خود شاخص های لازم را برای کیفیت رعایت نکند، تداوم فعالیت آن واحد امکان پذیر نخواهد بود.

تداوم فعالیت واحدهای تولیدی نیازمند رعایت شاخص‌های کیفی است

به گزارش ائل به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، مجید خدابخش در سومین جشنواره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کنندگان با بیان این‌که تولیدکنندگان با تولید کیفی و قیمت مناسب حامی مصرف کنندگان شود، اظهار کرد: اگر تولید کننده ای در تولید محصولات خود شاخص های لازم را برای کیفیت رعایت نکند، تداوم فعالیت آن واحد امکان پذیر نخواهد بود.

وی با اشاره به این‌که در کشور ما در پایان هر سال افزایش قیمت ‌های ناخواسته به تولیدکنندگان تحمیل می شود، گفت: این هنر تولید کننده است که در این تغییرات بتواند رقابت کند و در قبال محصولات وارداتی محصولات استاندارد تولید و صادر کند.

وی با بیان این‌که آذربایجان شرقی در صادرات غیرنفتی جایگاه نخست را در بین استان ها به خود اختصاص داده است، یادآور شد: ابتکار و خلاقیت تولیدکنندگان ما نشان از هنرمندی آن‌هاست، چرا که در غیر این صورت نمی توانند فعالیت های خود را با وجود مشکلات متعدد و متنوع جامعه تداوم دهند.

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر این‌که در این جشنواره شرکت واحدهای تولیدی اقدام بسیار ارزشمندی است که خود را مورد ارزیابی قرار می‌دهد، بیان کرد: تولید کنندگان استان با وجود مشکلات متعدد به نقطه ای از بلوغ رسیده اند که برای ارزیابی خود اعلام آمادگی می کنند و این نشانگر رعایت و احترام به حقوق مصرف کنندگان است.

وی با بیان این‌که طی سال های ۹۴، ۹۵ و ۹۶ انتخاب واحدهای نمونه اقدامی ارزشمندی است، افزود: در این جشنواره 125 واحد متقاضی رتبه برتر هستند چرا که با اعلام آمادگی خود را مورد ارزیابی قرار دادند، طی بازدید اخیر خود از برخی واحدهای تولیدی استان، افتخار کردم که چنین انسان های شریف و دلسوز در شرایط سخت تحریم ها، نوسانات ارز و مشکلات متنوع دیگر توانسته اند استانداردها را در تولید محصولات رعایت کنند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد؛ روزی برسد که ۵۰ درصد از واحدهای تولیدی آذربایجان شرقی تمامی استانداردها را در تولید محصولات خود رعایت کنند.

در این همایش از 44 واحد تولیدی و خدماتی منتخب استانی که حقوق مصرف کنندگان را رعایت کرده اند با ارائه تندیس طلایی و گواهینامه طلایی، نقره ای و برنزی تجلیل شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/chqLSt
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***