تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بررسی میزان تحقق شعار سال ۹۶ در گفتگوی ائل با شهرتی فر:

قدم هایی برداشته شده اما هنوز با نقطه مطلوب، فاصله هایی است / باید در سرمایه گذار باور ایجاد شود

شهرتی فر در گفتگو با ائل در خصوص میزان تحقق شعار سال ۹۶ گفت: قدم هایی برداشته شده اما هنوز با نقطه مطلوب، فاصله هایی است.

قدم هایی برداشته شده  اما هنوز با نقطه مطلوب، فاصله هایی است / باید در سرمایه گذار باور ایجاد شود

رحیم شهرتی فر در گفتگو با خبرنگار  ائل ، در مورد میزان تحقق شعار سال 96 (سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال)گفت: تحقق شعار هر سال یک وظیفه همگانی است و یک تکلیف بر گردن ملت و تمامی کسانی که در دولت، قوه مقننه، قوه قضاییه و حتی نهاد های دیگر مسئولیت دارند، می باشد و همه موظف هستند که در تحقق شعار سال نهایت تلاش خود را بکنند.

وضعیت اقتصادی موجود بدلیل وجود کم کاری های گذشته و فشار خارجی  خیلی پرچالش شده

وی ادامه داد: ما می بینیم که وضعیت اقتصادی موجود بدلیل وجود نقصان ها، کم کاری های گذشته، نرخ بیکاری، فشار خارجی و... خیلی پرچالش شده است. ولی با این وضع و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در اول سال که تکلیف همگانی را در این رابطه مشخص کرده بودند، می توان گفت که تلاش هایی شده است. اما طبیعتا این موضوعی نیست که در عرض یک سال تحقق پیدا کند. ولی می توان گفت در مسیر تحقق شعار سال قدم هایی برداشته شده است اما هنوز به آن نقطه مطلوبی مورد نظر است، فاصله هایی است و باید تلاش ها ادامه پیدا کند.

باید در سرمایه گذار باور ایجاد شود که سرمایه گذاری در حوزه اقتصاد مقاومتی اطمینان بخش است

معاون سیاسی – امنیتی استاندار آذربایجان شرقی  در مورد آسیب هایی که مانع رسیدن کامل به این هدف شده اند، گفت: باید در بحث جذب سرمایه های اقتصادی مخصوصا سرمایه های داخلی، در سرمایه گذار باور ایجاد شود که سرمایه گذاری در حوزه تولیدی و خدماتی منجر به اقتصاد مقاومتی اطمینان بخش باشد و شرایط سرمایه گذاری و انجام دادن کار تولیدی سهل باشد و بروکراسی اداری کاهش پیدا کند.


اخبار مرتبط:

سعیدی:برخلاف آمار های دولت، موفقیت چندانی در حوزه اشتغال بدست نیامد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/4Fo1Jd
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***