تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش مداحان به سخنان شاذ فرماندار شبستر در هتک حرمت ایام فاطمیه / ۱

حسینی در گفتگو با ائل: فاطمیه تمام شد ولی سقیفه ها، کینه ها و بی بصیرتی ها هنوز خود را نشان می دهند

حسینی، مداح اهل بیت(ع) در گفتگو با ائل در واکنش به اظهارات ساختارشکنانه فرماندار شبستر گفت: فاطمیه تمام شد ولی سقیفه ها، کینه ها و بی بصیرتی ها هنوز خود را نشان می دهند.

حسینی در گفتگو با ائل: فاطمیه تمام شد ولی سقیفه ها، کینه ها و بی بصیرتی ها هنوز خود را نشان می دهند

به گزارش ائل ، حسن مستفید، فرماندار شبستر در یک مراسم رسمی طی سخنان شاذ، با انتقاد از برگزاری مراسمات عزاداری ايام فاطميه گفته بود که شهادت حضرت زهرا(س) تنها در يك روز اتفاق افتاده، اين برازنده نظام و توسعه عمراني كشور نيست كه ۴۰ روز ايام فاطميه برگزار كنيم و كشور را بجای كار و نشاط در عزا نگه داريم! بايد بدانيم كه شهادت آنحضرت سه شنبه ای بود كه گذشت و تمام. نبايد بهانه دست دشمن بدهيم!

ائل در سلسله مصاحبه هایی به واکنش تعدادی از علما به این اظهارات فرماندار شبستر پرداخت و در سری مصاحبه های جدید به موضع گیری مداحان اهل بیت(ع) در این خصوص پرداخت شده است.

فاطمیه تمام شد ولی سقیفه ها، کینه ها و بی بصیرتی ها هنوز خود را نشان می دهند

سیدعلی حسینی، مداح اهل بیت(ع) و مدافع حرم در گفتگو با خبرنگار ائل در واکنش به سخنان ساختارشکنانه فرماندار شبستر گفت: فاطمیه تمام شد ولی سقیفه ها، کینه ها و بی بصیرتی ها هنوز خود را نشان می دهند. سرسخنم با آنهایی است که نه می خواهند و نه می توانند بفهمند که فاطمه(س) و فاطمیه یعنی که و یعنی چه.

وی ادامه داد: اگر آن روز فاطمه(س) به خاطر امام خویش تا آخر ایستاد فقط برای گریاندن ما در این برهه از زمان نبود، بلکه یاد داد ایستادگی را، و اینگونه شد که شیعه تجربه تلخ سقیفه را درسی برای خود شمرد و پشت سر امام خویش ایستاد و انقلاب شیعی با شعار "اشهد ان علی ولی الله" سر داد و ادامه خواهد داد و فاطمیه ایام تجدید خاطرات تلخ بی بصیرتی و بعضا بی عرضگی اهالی مدینه را زنده می کند.

 تاریخ تکرار می شود و چهره نفاق ظاهر می شود

این مداح اهل بیت با بیان اینکه حضرت فاطمه(س) ایستاد و دِین خود را به امام خویش ادا کرد؛ تاکید کرد: آنحضرت با ایستادگی خود؛ چهره واقعی نفاق را نیز به تصویر کشید.

این رزمنده مدافع حرم تصریح کرد: اکنون تاریخ تکرار می شود و ما ایستاده ایم و همین بس که این ایستادگی ما، چهره نفاق را ظاهر کرده است. فرماندار همان فرماندار است آن زمان در سقیفه حال...

سخن رهبرم را فصل الخطابی در برابر این اراجیف می دانم

این مداح اهل بیت(ع) با تاکید بر اینکه ما نمک خورده نمکدان نشکنیم؛ گفت:  در آخر سخن رهبر معظم انقلاب را فصل الخطاب اراجیف عده ای که فقط نفری از آن چهره های بی انصاف را برملا کرد؛ می گویم؛ باشد که بیاندیشیم. مقام معظم رهبری فرمودند: بنده رزق سال کشور را در شب های فاطمیه می گیرم.


اخبار مرتبط:

حجت الاسلام همایونی: دشمنان برای سرپوش نهادن به حقانیت ولایت از ایام فاطمیه واهمه دارند شما از چه چیزی واهمه دارید؟!

حجت الاسلام هادی در گفتگو با ائل: بهتر است آقای فرماندار در حیطه تخصصی خود صحبت کنند

حجت الاسلام برگی: آقای فرماندار بداند، در ایام فاطمیه تنها عزاداری نمی کنند، بلکه تمام تلاش ها برای تبیین شخصیت حضرت زهرا است

حجت الاسلام شعبانی در گفتگو با ائل: آقای فرماندار بگویند کدام مراسم فاطمیه باعث تعطیلی یک کارخانه یا بیکار شدن کارگران شده؟

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/1J4RQM
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***