تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

ائل بررسی می کند:

رشد فنی قابل توجه تراکتورسازی علی رغم عدم موفقیت در نتیجه گیری / لزوم پاسخگویی ساغلام به منتقدین و هواداران در مورد خریدهای جدید

ارائه یک بازی بی حاشیه، پاک و به معنای واقعی فوتبالِ ناب، از دیگر ویژگی های منحصر به فرد شاگردان ساغلام به حساب می آید. البته ناگفته نماند که ساغلام باید در مورد دو خرید جدیدی که انجام داده است پاسخگوی منتقدین و مخصوصا هواداران فوتبال بلد تراکتور باشد.

رشد فنی قابل توجه تراکتورسازی علی رغم عدم موفقیت در نتیجه گیری / لزوم پاسخگویی ساغلام به منتقدین و هواداران در مورد خریدهای جدید

به گزارش ائل ، تراکتورسازی تبریز در دومین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نیز نتوانست امتیازی کسب کند و حتی بدون گل زده و با ۴ گل خورده در قعر جدول گروه اول مسابقات قرار گرفت.

سوای نتیجه این دو دیدار که برای طرفداران پر شور این تیم اصلا قابل قبول نیست، شاگردان ساغلام در هر دو دیدار با ارائه یک بازی منظم، هماهنگ و البته هجومی تا حدودی از لحاظ فنی عملکرد رضایت بخشی داشتند. هرچند نباید از اشتباهات مرگبار مدافع کروات و تازه جذب شده تراکتورسازی، پنالتی خراب شده توسط مهدی پور، اشتباه داور در آفساید اعلام کردن گل صحیح تراکتور، درخشش عجیب دروازه بان دوم الغرافه و مهم تر از همه روز خوب و با نشاط طارمی و اسنایدر چشم پوشی کرد که هرکدام از این عوامل نقش به سزایی در رقم خوردن این شکست سنگین داشتند.

شاید اگر قدری از احساسات و ناراحتی بعد از شکست را که البته طبیعی است، کنار بگذاریم و به لحاظ فنی به بازی تراکتورسازی نگاه کنیم می بینیم که تیم تحت هدایت ساغلام چقدر منظم، هماهنگ و با تعداد پاس های زیاد و رو به جلو به دروازه حریفان آسیایی نزدیک و ایجاد موقعیت می کنند. چیزی که ما در دیگر تیم های لیگ برتری کمتر شاهدش هستیم. تراکتورسازی بدون اینکه همه  تمرکز تیمی را روی ضربات ایستگاهی و پرتاب های بلند معطوف کند، با کنترل و مدیریت در میانه میدان موقعیت های صد در صد ایجاد می کند.

ارائه یک بازی بی حاشیه، پاک و به معنای واقعی فوتبالِ ناب، از دیگر ویژگی های منحصر به فرد شاگردان ساغلام به حساب می آید. البته ناگفته نماند که ساغلام باید در مورد دو خرید جدیدی که انجام داده است پاسخگوی منتقدین و مخصوصا هواداران فوتبال بلد تراکتور باشد چون که بدون شک اگر اشتباهات و ارائه یک بازی ناامید کننده و پایین تر از سطح آسیای این دو بازیکن کروات و بوسنیایی نبود، هرگز چنین شکست سنگینی رقم نمی خورد.

ولی اکنون و در موقعیت زمانی فعلی که تیم تراکتورسازی شدیدا به حمایت و پشتیبانی همه جانبه نیاز دارد، بهتر است بجای تخریب سرمربی و بازیکنان، همچنان از این تیم دوست داشتنی تبریزی که نماینده کشورمان در آسیا است حمایت کنیم و با پمپاژ اخبار و حواشی های بی مورد که بغیر از به حاشیه کشاندن تیم نتیجه دیگری نخواهد داشت، تیم اول دیار آذربایجان را تحت فشار قرار ندهیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/p7e76R
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***