تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فرمانده سپاه عاشورا در جمع بسیجیان جامعه پزشکی استان؛

گفتمان انقلاب اسلامی عامل همدلی و انسجام جامعه است/ به خاطر چند روز مسئولیت، نباید شعارهای انقلاب و امام را فراموش کنیم

سردار خرم اظهار داشت: نمی توان در جمهوری اسلامی مسئولیت گرفت اما در ظاهری دینی دیدگاه لیبرالیستی داشت.

گفتمان انقلاب اسلامی عامل همدلی و انسجام جامعه است/ به خاطر چند روز مسئولیت، نباید شعارهای انقلاب و امام را فراموش کنیم

به گزارش ائل به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا، سردار سرتیپ پاسدار عابدین خرّم، فرمانده سپاه عاشورا در جمع بسجیان جامعه پزشکی استان گفت: رهبری داهیانه حضرت امام و حضور با اخلاص و آگاهانه جوانان در دفاع مقدس، انقلاب را از آن گذرگاه خطرناک عبور داد.

وی بیان داشت: حضور بیش از ۸۰هزار پزشک و پرستار در هشت سال دفاع مقدس، افتخار بزرگی برای جامعه پزشکی کشور است. بنده پزشکان حماسه سازی چون دکتر عارفیان را که تمام وجودشان تجسم عینی تخصص و تعهد هستند، درک کرده ام. مردمی بودن، ایثار و فداکاری آنان زبانزد عام و خاص است. تکریم و تجلیل از پزشکانی که برای انقلاب اسلامی حماسه می آفرینند وظیفه ماست.

سردار خرّم افزود: کار خوب از همه مورد قبول است اما از شما پزشکان بسیجی مقبول تر. عمل بد برای همه بد است اما برای شما بسیجیان بدتر.

فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی در حد کمال دشمن دارد؛ تصریح کرد: این گفتمان تمام جامعه اسلامی را به همدلی و انسجام دعوت میکند.

وی تاکید کرد: به خاطر چند روز مسئولیت، نباید شعارهای انقلاب و امام امت را فراموش کنیم؛ نمی توان در جمهوری اسلامی مسئولیت گرفت اما در ظاهری دینی دیدگاه لیبرالیستی داشت.

سردار خرم بیان داشت: به تعبیر رهبر معظم انقلاب، انتقاد از مسئولین از سوی کسانی که پای انقلاب ایستادند هیچ اشکالی ندارد. با آغوش باز از انتقاد های سازنده استفاده کنیم، اما منتقدین هم نباید در حریم آبروی اشخاص ورود کنند.

وی با اشاره به منویات رهبری در حوزه عدالت گفت: رسیدگی بر محرومان و مردم نوازی باید سرلوحه ما مسئولین قرار گیرد.

فرمانده سپاه عاشورا در پایان تاکید کرد: ایستادگی آگاهانه و با بصیرت در مقابل هجمه دشمنان وظیفه آحاد عمومی و خواص است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/cwaTBo
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***