تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

مسئول هیئت رزمندگان اسلام مرند عنوان کرد:

بیمارستان کوه کمری مرند شرایطی مانند وضعیت جنگی دارد

حبیب صبایی رئیس هیئت رزمندگان مرند گفت: شهدایی که مظلومانه از جان عزیز خود گذشتند انتظارشان آسایش و رفاه ملت بود نه اینکه عده ای خیال کنند که به مسئولیت رسیده اند و کار تمام شده است.

بیمارستان کوه کمری مرند شرایطی مانند وضعیت جنگی دارد

به گزارش ائل به نقل از داراخبر، حبیب صبایی از مسئولین جریان مطالبه گری مرند در جلسه مسئولین کارگروه های این جریان که با حضور تنی چند از شورای شهر برگزار شد گفت:دشمن درصدد است به همگان چنین القا کند که دین قابلیت حضور در عرصه مدیریتی جوامع را ندارد لذا مدام علیه نظام اسلامی سنگ اندازی کرده و دوست ندارد کاری مثبت انجام شود.

وی در ادامه افزود: جریان مطالبه گری وقتی مشکلی را طرح میکند حتما راهکار و پیشنهادی هم دارد و ما هرگز نیتمان صرف طرح مشکل و ایجاد تنش نیست.

صبای با اشاره به اینکه برخی قراردادهای مشکل دار در گذشته شهر مرند را با مشکل مواجه کرده و کار را برای شورای کنونی شهر نیز سخت کرده است،بیان کرد:آقای استاندار به مرند آمد و رفت; ایکاش,در آن جلسه از مشکلات اشتغال جوانان منطقه و معضل بیکاری جوانان و تعطیلی یا نیمه فعال بودن دهها واحد تولیدی مرند صحبت می شد.

مسئول هیئت رزمندگان شهرستان مرند تصریح کرد: محل در نظر گرفته شده برای احداث ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری مرند مناسب نیست و بهتر است تجدید نظر شود.

وی گفت: بیمارستان کوه کمری مرند شرایطی مانند وضعیت جنگی دارد و هرکسی در گوشه ای منتطر و معطل است که در شان مرند نیست.

صبای در رابطه با جریان مطالبه گری اظهار داشت: جریان مطالبه گری برای بیان مشکلات جامعه است و ما با احساس وظیفه وارد این مسیر شده ایم و مطالبات حقوق مردمی در مسیر قانون و محترمانه و منطقی مد نظرمان است.

مسئول هیئت رزممدگان در پایان خاطرنشان کرد: شهدایی که مظلومانه از جان عزیز خود گذشتند انتظارشان آسایش و رفاه ملت بود نه اینکه عده ای خیال کنند که به مسئولیت رسیده اند و کار تمام شده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Wfn18s
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***