تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

گزارش ائل از آیین تکریم و معارفه دو مدیر پر سر و صدا:

مدیر اردبیلی علی رغم وجود نقدها، رسما بر کرسی اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تکیه زد / احتمال حضور نظمی در یکی از پست های مدیریتی استانداری به قوت خود باقی است

صبح امروز(چهارشنبه) مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار و طی آن ایوب بهتاج، مدیر کل سابق ورزش و جوانان اردبیل جایگزین جمشید نظمی شد.

مدیر اردبیلی علی رغم وجود نقدها، رسما بر کرسی اداره ورزش و جوانان آذربایجان شرقی تکیه زد / احتمال حضور نظمی در یکی از پست های مدیریتی استانداری به قوت خود باقی است

به گزارش ائل ، صبح امروز(چهارشنبه) مراسم تودیع و معارفه مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با حضور امیر رضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان، رحیم شهرتی‌فر معان سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان‌شرقی، وحدتی نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی و تعدادی از مسئولان ورزش آذربایجان‌شرقی در سالن آمفی تئاتر هتل پارس تبریز برگزار و طی آن ایوب بهتاج، مدیر کل سابق ورزش و جوانان اردبیل جایگزین جمشید نظمی شد.

این مراسم در حالی برگزار شد که پیش از این حساسیت هایی روی مدیر معارفه شده و مدیر تکریم شده وجود داشت و دلیل آن به سوابق بهتاج و آینده کاری احتمالی نظمی برمی گردد.

فرماندار شدن راستگو بعد از جنجال هایی که نظمی متحمل شد

بهتاج به جهت غیربومی بودن، مورد هجمه منتقدین قرار داشت و نظمی نیز یکی از گزینه های احتمالی برای فرمانداری تبریز بود که با انتقاد جدی اصلاح طلبان روبرو شد و در ادامه به دلیل عدم داشتن سوابق حضور در وزارت کشور، انتصاب وی در فرمانداری منتفی شده و علیار راستگو فرماندار تبریز شد و گمانه زنی ها برای حضور نظمی در یکی از مدیریت های استانداری همچنان به قوت خود باقی است.

شهرتی فر، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم به انتظارات جوانان اشاره کرده و خواستار توجه جدی وزارت ورزش و جوانان برای مطالبات قشر جوان و فعال کشور شد.

دفاع مدیر سابق از مدیر جدید 

نظمی نیز در مراسم تودیع خود ضمن اشاره به عملکرد خود گفت: در سال 95 در ارزیابی وزارت ورزش رتبه دوم را کسب کردیم که با تلاش تمام همکاران این موفقیت به‌دست آمد و در ارزیابی سال 96 مطمئن هستم که بین 3 استان برتر کشور خواهیم بود و این موفقیت را با توجه به عملکرد ورزش استان با قاطعیت عنوان می‌کنم.

وی همچنین در پاسخ به منتقدان حضور بهتاج در تبریز گفت: بهتاج با مجموعه مدیریتی ورزش آذربایجان شرقی بیگانه نیست.

همچنین بهتاج، مدیر جدید ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی طی سخنانی از جای خالی قهرمانی در المپیک در بین ورزشکاران آذربایجان شرقی ابراز تاسف کرده و بر تلاش های جدی برای محقق شدن این امر تاکید داشت.

ورزش همگانی از جمله دیگر موارد مورد تاکید بهتاج بود که وی توسعه آن را بدون حمایت شهرداری ناممکن توصیف کرد.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/Rbp5sn
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***