تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تاخیر در زمان افتتاح رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸؛

تعویق یک ماهه در سفر رئیس جمهور به تبریز و زمان از دست رفته ای که به ۴ ماه رسید / نه از اعتبارات خبری است و نه از برنامه ملموس

رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ با اعلام خبر تعویق سفر رئیس جمهور به تبریز به دلیل فشردگی سفرهای خارجی در فروردین ماه، از تاخیر در افتتاحیه رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ خبر داد.

تعویق یک ماهه در سفر رئیس جمهور به تبریز و زمان از دست رفته ای که به ۴ ماه رسید / نه از اعتبارات خبری است و نه از برنامه ملموس

به گزارش ائل ، مراسم رسمی افتتاحیه برنامه های رویداد تبریز 2018 که پیش از این قرار بود در سوم فروردین سال 97 با حضور رئیس جمهور برگزار شود؛ به تعویق افتاد.

محمدرضا نعمت زاده، رئیس افتخاری ستاد ملی تبریز 2018 در جلسه ستاد این رویداد  بین المللی در تبریز، با اعلام این خبر گفت: به دلیل فشردگی سفرهای خارجی رئیس جمهور در فروردین ماه، افتتاحیه تبریز 2018 با حضور روحانی بجای 3 فروردین در 5 اردیبهشت برگزار می شود.

پیش از این استاندار آذربایجان شرقی از دعوت چندین سفرای کشورهای خارجی در این مراسم با حضور روحانی در سوم فروردین خبر داده بود و با لغو سفر روحانی در این روز،  سرنوشت این مراسم نیز دگرگون شد.

در حالی که نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی و همچنین اعضای شورا شهر از عدم اهتمام دولت در تامین اعتبارات دولتی برای تبریز 2018 انتقاد دارند؛ این تعویض سفر رئیس جمهور و بدنبال آن، تاخیر در شروع رسمی برنامه های این رویداد، گمانه زنی ها برای به جدی نگرفتن موضوع تقویت می شود.

نزدیک به دو ماه از آغاز سال 2018 میلادی می گذرد و مسئولین برودت هوا را عامل اصلی کلید نخوردن رسمی برنامه های تبریز 2018 عنوان می کنند و با تعویق یک ماهه در افتتاح رسمی تبریز 2018 نیز، عملا تبریز 4 ماه از سال میلادی را از دست می دهد و باید برای 8 ماه باقی مانده چشنم بدوزد و به فکر معرفی داشته های تبریز به جهانیان باشد؛ امری که تاکنون برای تحقق آن، برنامه ای ملموس و مدون ارائه نشده است.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/s7f71U
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***