تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تحلیل AFC از شکست سنگین تراکتورسازی برابر الغرافه؛

تاکید به درخشش طارمی و اشتباهات تاثیرگذار مدافع کروات سرخ پوشان / بسنده کردن به شرح گل ها، بدون پرداخت به حملات پرتعداد تراکتوری ها

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با پرداخت به بازی دو تیم تراکتورسازی و الغرافه، عملکرد دو تیم ایرانی و قطری را مورد ارزیابی قرار داده است.

تاکید به درخشش طارمی و اشتباهات تاثیرگذار مدافع کروات سرخ پوشان / بسنده کردن به شرح گل ها، بدون پرداخت به حملات پرتعداد تراکتوری ها

به گزارش ائل ، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا، در بازی خارج از خانه برابر الغرافه قطر، علی رغم فرصت های خوب گلزنی که داشت؛ تن به شکست سنگین 3 بر صفر داد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با پرداخت به این بازی، عملکرد دو تیم ایرانی و قطری را مورد ارزیابی قرار داده است.

این سایت در تحلیل خود در خصوص این بازی به گل اول الغرافه توسط مهدی طارمی اشاره کرده و می آورد: در دقیقه 11 با ارسال عثمان از سمت چپ، مهدی طارمی به پرواز درآمده و با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد.

اشتباهات خط دفاعی تراکتورسازی و مخصوصا بازی کروات ایم تیم، از دید سایت AFC  دور نمانده و در تحلیل گل دوم تیم قطری در دقیقه 21 به نقش اساسی سیمه گریکوف، مدافع کروات سرخ پوشان و تاثیر مستقیم طارمی بر این گل تاکید شده؛ و گل دوم الغرافه،  هزینه اشتباه مدافع تراکتور عنوان شده است.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه به خطای پنالتی روی محمدنادری در فاصله شش دقیقه مانده به پایان نیمه اول پرداخت کرده و درخشش «یوسف حسن» ، دروازه بان الغرافه در برابر ضربه قدرتمند «مهدی پور» را مورد تمجید قرار داده است.

این سایت همچنین به پنالتی از دست رفته الغرافه توسط «مهدی طارمی» در دقیقه 75 اشاره کرده و از شانس از دست رفته این بازیکن برای دوبل گردن گفته است.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بدون توجه به فرصت های گلزنی پرتعداد تراکتورسازی و درخشش دروازه بان تیم قطری، به گل سوم الغرافه توسط مهاجم ایرانی این تیم پرداخت کرده و به همین مقدار بسنده کرده است؛ حال آنکه بازکنان تراکتورسازی در نیمه دوم حملات پرفشاری روی دروازه تیمن میزبان انجام داده اما در زدن ضربات نهایی موفق عمل نمی کردند و در برخی صحنه ها نیز، درخشش دروازه حریف، مانع گلزنی می شد.

سایت AFC  در پایان به بازی های آتی این دو تیم اشاره کرده و از سفر تراکتورسازی به ابوظبی امارات جهت رویارویی با تیم الجزیره گفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/qQjR3p
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***