تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

امام جمعه موقت تبریز مطرح کرد:

قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز ستون فقرات رژیم پهلوی را شکست / حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از اقتدار ملی است

امام جمعه موقت تبریز در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت:قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز ستون فقرات رژیم پهلوی را شکست.

قیام ۲۹ بهمن مردم تبریز ستون فقرات رژیم پهلوی را شکست / حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان از اقتدار ملی است

به گزارش ائل ، آیت الله سیدمحمدتقی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه تبریز در محل مصلای اعظم امام خمینی(ره؟) این شهر ضمن گرامیداشت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: بنا به فرموده رهبر انقلاب حضرت فاطمه زهرا(س) در تمام ابعاد فردی و اجتماعی الگوی سعادتمندی زنان و مردان هستند.

وی در ادامه به قیام تاریخی مکردم تبریز در 29 بهمن 56 و دیدار مردم آذربایجان با رهبر انقلاب بمناسبت این روز اشاره کرده و تصریح کرد: این قیام مردم تبریز نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود که طی آن ستون فقرات رژیم پهلوی با این قیام شکسته شد تا اینکه انقلاب در 22 بهمن  1357 به پیروزی رسید.

امام جمعه موقت تبریز با افتخار آمیز خواندن قیام 29 بهمن،  تاکید کرد: این حماسه تاریخی در نتیجه عشق مردم آذربایجان به ولایت و کشور خودشان حاصل شد.

وی همچنین به نقش برجسته شهید آیت الله قاضی در رقم خوردن این قیام تاریخی اشاره کرده و گفت: با این قیام مشت محکمی بر دهان رژیم شاهنشاهی زده شد.

وی همچنین از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن تشکر کرده و بیان داشت: این حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن لبیک به پیام رهبر انقلاب در رقم زده 22 بهمن تماشایی بود و بیعتی مجدد با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب بود.

آیت الله آل هاشم تصریح کرد: راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و تماشایی مردم نشان اقتدار ملی بوده و حکایت از آن دارد که مردم این انقلاب را از آن خود می دانند.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/desmGz
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***