تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

واکنش آیت الله پورمحمدی به اظهارات رئیس جمهور:

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بهترین رفراندوم برای تایید نظام جمهوری اسلامی بود

آیت الله پورمحمدی چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بهترین رفراندوم برای تایید نظام جمهوری اسلامی بود.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بهترین رفراندوم برای تایید نظام جمهوری اسلامی بود

به گزارش ائل ، آیت الله محمدتقی پورمحمدی صبح امروز چهارشنبه در نشست خبری با اشاره به نقش برجسته مردم آذربایجان در برهه های تاریخی، گفت: ایستادگی برابر عثمانی ها، نقش موثر در قیام هایی چون نهضت مشروطه، تحریم تنباکو، قیام ۲۹ بهمن ۵۶ و رشادت های دوران دفاع مقدس همه نشان از پیشرو بودن مردم این خطه در دفاع از استقلال و تمامیت کشور بوده است.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به حماسه حضور مردم در دهه فجر امسال، به سخنان اخیر رئیس جمهور واکنش نشان داده و بیان داشت: هیچ نیازی به رفراندوم در کشور نیست و حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خود بهترین رفراندوم برای تایید نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

مردم از سوء مدیریت ها در قوای سه گانه گلایه دارند

وی تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران زمینه های شکوفایی جامعه در همه ابعاد را فراهم کرده اما مردم از سوء مدیریت ها در قوای سه گانه گلایه دارند و این بدان معنی نیست که با اصل نظام مشکل دارند بلکه هم جمهوریت و هم اسلامیت آن را تایید می کنند.

نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: بیکاری معضل اصلی استان است و امیدواریم با بهره گیری از فضای فعلی حاکم در بین مسئولان و اقدامات مردمی نماینده ولی فقیه در استان، زمینه برای حل چنین مشکلاتی فراهم شود.

وی ابراز امیدواری کرد: آذربایجان شرقی و تبریز در سایه این وحدت به جایگاه رفیع گذشته به ویژه از لحاظ معرفی چهره های حوزوی و علمای تراز اول به جامعه بازگردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/HaRziu
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***