تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

فعال دانشجویی در گفتگو با ائل:

اگر در بهمن ۵۶ بودم سعی در جذب افرادی می کردم که علیه انقلابیون موضع سکوت دارند

حسینی، فعال دانشجویی در گفتگو با ائل گفت: اگر در بهمن ۵۶ بودم سعی در جذب افرادی می کردم که علیه انقلابیون موضع سکوت دارند.

اگر در بهمن ۵۶ بودم سعی در جذب افرادی می کردم که علیه انقلابیون موضع سکوت دارند

به گزارش ائل ، سید عرفان حسینی در گفتگو با ائل بمناسبت  40 سالگی قیام 29 بهمن مردم تبریز در سال 56 علیه رژیم پهلوی در خصوص تبیین وظیفه قشر جوان در مبارزه با استکبار گفت: مهمترین وظیفه ای که قشر جوان و انقلابی الان بر عهده دارند، بحث مطالبه گری از مسئولین و از نظام است.

 امروز باید از مسئولین مطالبه گری کنیم تا مشکلات موجود به اسم و انقلاب نوشته نشود

وی ادامه داد: باید مطالبه گری صورت گیرد و مشخص شود که اگر ناکارآمدی وجود دارد،هیچ ربطی به انقلاب و اسلام ندارد و مهمترین دلیل به وجود آمدن این ناکارآمدی ها اقامه نکردن اسلام و انجام تئوری ها و مدل های غربی و تقلید از غرب و لیبرالیسم است.

این فعال دانشجویی تصریح کرد:  اکنون قشر مذهبی هم در رسانه ها و هم در محافل عمومی به اندازه ای باید مطالبه گری کنند که این همه مشکلات موجود به اسم و انقلاب نوشته نشود.

حسینی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اگر در 29 بهمن سال 56 حضور داشت و با توجه به فضای خفقان آن زمان و توهین هایی که به مسجد در آن روز صورت  گرفت چه اقدامی می کرد، گفت: من اگر در آن ایام حضور داشتم، سعی می کردم افرادی را که هنوز درگیر مسائل نشده بودند و به عبارتی در قبال انقلاب و موضع گیری علیه طاغوت سکوت کرده بودند با تشکیل حلقه های فکری، محلی و منزل به منزل با آنها صحبت کرده و به جمع انقلابیون ملحق کنم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/amG6PR
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***