تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پیام تبریک سردار خرم بمناسبت قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز:

این پیروزی در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم تبریز بار دیگر افتخارآفرینی مردمان این دیار را در سرتاسر کشور طنین‌انداز کرد

فرمانده سپاه عاشورا در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور را که برای اولین بار رقم خورد، به عوامل این تیم، هواداران و مردم آذربایجان تبریک گفت.

این پیروزی در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم تبریز بار دیگر افتخارآفرینی مردمان این دیار را در سرتاسر کشور طنین‌انداز کرد

به گزارش ائل ،  سردار عابدین خرم، فرمانده سپاه عاشورا در پیامی قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور را که برای اولین بار رقم خورد، به عوامل این تیم، هواداران و مردم آذربایجان تبریک گفت.

 متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

کسب مقام قهرمانی تیم بسکتبال شهرداری تبریز در آوردگاه لیگ برتر باشگاه‌های کشور که با غیرت و تلاش مثال‌زدنی بازیکنان، کادر فنی و حمایت‌های پرشور هواداران به دست آمد، بار دیگر همدلی و همت مردم آذربایجان را به منصه ظهور گذاشت.

شیرمردان بسکتبال آذربایجان نشان دادند خواستن توانستن است و این پیروزی در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم غیور تبریز و نقش آفرینی آنها در انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران یک بار دیگر افتخارآفرینی مردمان این دیار را در سرتاسر کشور طنین‌انداز کرد.

قهرمانی سروقامتان شهرداری تبریز شایسته تقدیر بوده و نوید بخش آینده‌ای روشن برای ورزش آذربایجان است و امیدواریم قهرمانی‌های بدست آمده توسط تیم‌های فوتسال مس سونگون و بسکتبال شهرداری تبریز در لیگ برتر باشگاه‌های کشور سرآغاز موفقیت‌های تیم‌های دیار قهرمان پرور آذربایجان باشد.

اینجانب قهرمانی غرورانگیز تیم بسکتبال شهرداری تبریز را به بازیکنان، کادر فنی، عوامل باشگاه و مجموعه سازمان ورزش شهرداری تبریز و خصوصاً مردم آذربایجان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و درخشش این تیم افتخارآفرین در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا را دارم.


سرتیپ دوم پاسدار  عابدین خرّم

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/nfWrTW
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***