تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

پیام مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار آذربايجان شرقی بمناسبت قهرمانی تيم بسكتبال شهرداری تبريز:

این قهرمانی افتخارآميز بار دیگر شایستگی و توانمندی قابلیت های اين خطه قهرمان پرور را به تصوير كشيد

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربايجان شرقی به مناسبت قهرمانی تيم بسكتبال شهرداری تبريز در مسابقات ليگ برتر باشگاه های كشور پیام مشترکی صادر کردند.

این قهرمانی افتخارآميز بار دیگر شایستگی و توانمندی قابلیت های اين خطه قهرمان پرور را به تصوير كشيد

به گزارش ائل ، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربايجان شرقی به مناسبت قهرمانی تيم بسكتبال شهرداری تبريز در مسابقات ليگ برتر باشگاه های كشور پیام مشترکی به شرح ذیل صادر کردند:

باسمه تعالی

قهرمانی افتخارآميز تيم بسكتبال شهرداري تبريز در رقابت‌های ليگ برتر کشور و پيروزي مقتدرانه در اين دوره از رقابت ها، بار دیگر شایستگی و توانمندی قابلیت های اين خطه قهرمان پرور را به تصوير كشيد و موجبات شادي و خرسندی جامعه ورزشي استان، خصوصا هواداران فهيم،با فرهنگ و مردم ورزش دوست تبريز را فراهم نمود.

بدون ترديد پيروزي اين تيم، حاصل همت، تلاش، پشتكارمدیریت باشگاه، كليه بازيكنان و زحمات كادر فني ،مربيان و ساير عوامل مي باشد كه مايه بسي افتخار و مباهات است.

اينجانبان ضمن تبريك اين پيروزي بزرگ و غرور آفرين به جامعه ورزشي استان به خصوص مردم شریف و هواداران غيرتمند ، مراتب قدرداني و تشكر وي‍‍ژه خود را از دست اندركاران و بازيكنان سختكوش و شايسته اين تيم ابراز نموده ،از درگاه ايزد سبحان موفقيت و پيروزي اين عزيزان را در ساير رقابت هاي كشوري و عرصه های بین المللی آرزومندیم.

 محمد علي آل هاشم  نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه تبريز

 مجید خدابخش استاندار آذربايجان شرقي

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/VL9H7n
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***