تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در دیدار فرمانده سپاه عاشورا با خانواده شهدای دفاع مقدس و جانباز مدافع حرم مطرح شد:

سردار خرم: از دیدن شما روحیه می گیریم / گلایه های بغض آلود مادر شهیدان صبوری: عده ای از مسئولین با کارهایشان خون شهدا را پایمال و دل ما را خون می کنند

عصر امروز(سه شنبه) فرمانده سپاه عاشورا به همراه مسئول حوزه نمایندگی سپاه عاشورا با حضور در خانواده شهدای دفاع مقدس و جانباز جبهه مقاومت، ایثارگری های آنان را تکریم کردند.

سردار خرم: از دیدن شما روحیه می گیریم / گلایه های بغض آلود مادر شهیدان صبوری: عده ای از مسئولین با کارهایشان خون شهدا را پایمال و دل ما را خون می کنند

به گزارش ائل ، عصر امروز(سه شنبه) فرمانده سپاه عاشورا به همراه مسئول حوزه نمایندگی سپاه عاشورا با حضور در خانواده شهدای دفاع مقدس و جانباز جبهه مقاومت، ایثارگری های آنان را تکریم کردند.

جانباز جبهه مقاومت: از سپاهیان عاشورا، بوی شهید باکری را استشمام می کنیم

منزل جانباز جبهه مقاومت صمد فاتح نژاد اولین مقصد سردار عابدین خرم بود که در فضای کاملا صمیمی و معنوی با این جانباز سرفراز به گفتگو پرداخت.

Image title


سردار خرم در این دیدار گفت: آمده ایم تا با دیدن شما روحیه بگیریم و با انرژی به انقلاب و اسلام خدمت کنیم.

خاطر گویی های صمیمی و بی تکلف فاتح نژاد و سردار خرم، از نبردهای این دو با گروهک های ضدانقلاب داخلی در شمالغرب و تروریست های داعشی در عراق و شام، صفای خاصی به این محفل داده بود.

تنها آرزوی بازمانده سرفراز جبهه مقاومت، دیدن رهبر انقلاب است

فاتح نژاد ضمن ابراز ارادت قلبی به رزمندگان سپاه عاشورا، گفت: همه پاسداران سپاه عاشورا، مخلص و خاکی هستند و بوی شهید باکری ها را از شمااستشمام می کنیم. 

این جانباز جبهه مقاومت دیدار با رهبر معظم انقلاب را بزرگترین آمل خود خوانده و از سردار خرم تقاضای مهیا کردن یک دیدار با رهبر انقلاب داشت که فرمانده سپاه عاشورا نیز این ارادت قلبی وی را تحسین کرد.

Image title


شعرخوانی مهنا، دختر خردسال فاتح نژاد در وصف شهدا، شور و صفای خاصی به این محفل معنوی داد و با تشویق سردار خرم روبرو شد.

صمد فاتح نژاد، جانباز سرفراز جبهه مقاومت اسلامی که در حین نبرد با تکفیری های داعشی در کرکوک عراق به درجه جانبازی نائل شده بود.

دیدار با خانواده شهیدان  علیرضا، یعقوب و محمدرضا صبوری، مقصد بعدی سردار خرم و حجت الاسلام کاملی فر بود.

تحسین سردار خرم از نوع تربیت مادر سه دسته گل فدایی انقلاب

سردار خرم در این دیدار خطاب به مادر شهد گفت: قطعا این فرزندان دسته گل را با حساب کتاب خاصی بزرگ کرده اید که که اینگونه فدایی انقلاب شده اند.

Image title


مادر شهیدان صبوری در ادامه با بیان خاطراتی از فرزندان خود، با بغضی معنی دار از برخی مسئولین گلایه کرده و گفت: مشکلات کشور ما را بدجور ناراحت کرده و عده ای از مسئولین با کارهایشان خون شهدا را پایمال و دل ما را خون می کنند.

وی فرزندان خود را امانت های الهی عنوان کرده و با اشک های مادرانه خواست که در پیشگاه حضرت زهرا(س) روسفید باشد.

حجت الاسلام کاملی فر: ظهور یاوران امروز حضرت زینب(س) در سوریه، ثمره خون های شهدای دفاع مقدس است

حجت الاسلام کاملی فر در این دیدار با بیان اینکه خون این شهدا اکنون ثمر داده؛ گفت: امروز در سوریه هزاران یاور حضرت زینب(س) آماده دفاع از حرم ایشان هستند و این ها  همرزمان به فرزندان شما هستند.

وی تاکید کرد: اگر ایثار شهدا نبودند؛ از کربلا هم خبری نبود و امروز شاهد کنگره عظیم پیاده روی اربعین نبودیم.

 باید این راهی که با خون شهدا هموار شده را ادامه دهیم

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تصریح کرد: عزت و شوکت ما در نتیجه خون شهدا و روحیه خانواده های شهدا است و ما باید این راهی که با خون هموار شده را ادامه دهیم.

سردار خرم: آنهایی که بین مردم و خودشان فاصله می اندازند؛ مسئول طراز نظام اسلامی نیستند

در ادامه این دیدار صمیمی ، پدر شهیدان صبوری به مردمی بودن مسئولینی چون مرحوم آیت الله مشکینی و آیت الله آل هاشم، امام جمعه تبریز اشاره کرده و سردار خرم در پاسخ این اظهارات، تاکید کرد: آنهایی که بین مردم و خودشان فاصله می اندازند؛ مسئول طراز نظام اسلامی نیستند.

خانواده شهیدان ابراهیمی که پدر و سه فرزند خانواده به فیض عظمای شهادت رسیده بودند؛ آخرین مقصد سردار خرم در دیدارهای امروز خود با خانواده شهدا بود.

شهید حمزه علی ابراهیمی، پدر خانواده به همراه فرزندان خود شهیدان ابراهیم، نادر و رضا هر سه در دوران 8 سال حماسه و جهاد به خون غلطیدند تا بذر انقلاب را آبیاری کنند.

Image title


شهید حمزه علی ابراهیمی، از جانبازی در قیام 29 بهمن 56 تبریز تا شهادت در دفاع مقدس

البته پدر خانواده سابقه مبارزه با رژیم شاهنشاهی را نیز داشت که دیگرفرزند او خاطراتی از روز 29 بهمن سال 56 را چنین تعریف کرد:  پدرم در قیام 29 بهمن 59 با آجر به‌سر ژاندارم حق شناس، مزدور شاهنشاهی پرتاب می کند و مامورین شاه  را دنبال کرده و  با تیر و قنداق اسلحه او را مجروح می کنند.

وی ادامه داد: سه روز بعد به ما خبر دادند که پدرم در بیمارستان بستری است و اما اجازه ملاقات نداشتیم تا اینکه برادرم با لباس یونیفرم پزشکی مخفیانه به دیدن پدرم رفت.

وی افزود: پدرم را بعد از ۱۷ روزو با وضعیت جسمی نامناسب از بیمارستان به زندان منتقل می کنند و حوالی عید نوروز، با تلاش فراوان و پیگیری ها، آزاد می شود.

وی همچنین پدر و برادران شهید خود را از رزمندگان پیشگام توصیف کرده و گفت: بعد از اعلام نیاز به نیرو در جبهه ها توسط شهید آیت الله مدنی، پدر و برادرانم جز اولین نیروهایی بودند که به جبهه اعزام شدند.

Image title


سردار خرم در این دیدار ضمن قدردانی از ایثار شهیدان و صبوری این خانواده تاکید کرد:  شما مصداق خانواده حزب اللهی انقلابی هستید.

حجت الاسلام کاملی فر: دعاهای خانواده شهدا در پیروزی رزمندگان جبهه مقاومت تاثیر بسزایی داشت

حجت الاسلام کاملی نیز در این دیدار اظهار داشت:  پدر شما دو بار شهید شده؛ یک بار در مبارزات انقلاب و یک بار هم در دفاع مقدس و بی شک اجر بالایی دارد.

وی با بیان اینکه عزت و عظمت و امنیت کشور ما ثمره خون شهدا است؛ تصریح کرد: خون شهدا، حافظ انقلاب و کشور و اسلام است و بی شک دعاهای خانواده شهدا در پیروزی رزمندگان در جبهه مقاومت در سوریه وعراق هم تاثیر بسزایی داشت.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/WiRmfH
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***