تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

در گفتگو با ائل تشریح شد:

تشکیل کمپین خانه دوست برای جمع آوری و تحویل لوازم مازاد منازل به مددجویان کمیته امداد / معاون کمیته امداد آذربایجان شرقی: در کنار تعویض دکوراسیون خانه، به فکر نیازمندان آبرومند نیز باشیم

کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی با تشکیل کمپین خانه دوست اقدام به جمع آوری و تحویل لوازم مازاد منازل به مددجویان کرده است.

تشکیل کمپین خانه دوست برای جمع آوری و تحویل لوازم مازاد منازل به مددجویان کمیته امداد / معاون کمیته امداد آذربایجان شرقی: در کنار تعویض دکوراسیون خانه، به فکر نیازمندان آبرومند نیز باشیم

به گزارش ائل ، کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی در آستانه عید نوروز و در راستای زدودن غبار محرومیت و فقر از چهره مستمندان واقعی و آبرومند، اقدام به تشکیل کمپین مردمی «خانه دوست» کرده است.

Image title

زیبایی خانه همراه با زیبایی خانه دل

این کمپین که با شعار «زیبایی خانه همراه با زیبایی خانه دل» می باشد؛ از عموم شهروندان می خواهد تا آن دسته از لوازم سالم منزل که مازاد می باشد؛ در اختیار کمیته امداد قار گیرد تا به نیازمندان واقعی داده شود.

بهروز شریف، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان در تشریح این کمپین به خبرنگار ائل گفت: با توجه به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم؛ از شهروندان خواسته شده تا لوازم غیر ضروری و مازاد خانگی خود را در اختیار کمیته امداد قرار داده تا به دست مددجویان، برسانیم.

جزئیان چگونگی رساندن لوازم غیرضروری و مازاد به دست نیازمندان واقعی

وی افزود: در این طرح بر آن هستیم تا در کنار تعویض دکوراسیون خانه خود، به فکر نیازمندان و همنوعان آبرومند شهرمان نیز باشیم و دلی را شاد کنیم.
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد آذربایجان شرقی در خصوص نحوه جمع آوری لوازم منزل شهروندان نیکوکار تصریح کرد: شهروندان می توانند با ارسال پیامک و یا تماس با شماره 09906107760 لوازم اهدایی خود را اعلام کنند تا همکاران ما در سریع ترین زمان وسایل را جمع آوری کنند.

شریف ضمن تاکید بر جمع آوری اقلام مورد نیاز نیازمندان، گفت: اقلام مورد نیاز مددجویان شامل بخاری گازی، آبگرمکن، اجاق گاز، یخچال و فرش می باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/ihAEVo
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***