تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

بازتاب شکست تراکتورسازی تبریز در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا؛

اعتراف به مسلط بودن تراکتور به بازی و تاکید بر پیروزی مهم سعودی ها / وقتی عمان، بعنوان ورزشگاه خانگی سرخ پوشان یاد می شود!

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اولین بازی از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم قدرتمند الاهلی عربستان، علی رغم نمایش قابل قبول، تن به شکست داد و این شکست در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بازتاب داشت.

اعتراف به مسلط بودن تراکتور به بازی و تاکید بر پیروزی مهم سعودی ها / وقتی عمان، بعنوان ورزشگاه خانگی سرخ پوشان یاد می شود!

به گزارش ائل ، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در اولین بازی از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم قدرتمند الاهلی عربستان، علی رغم نمایش قابل قبول، تن به شکست یک بر صفر داد.

تراکتورسازی که روی کاغذ میزبان بود اما بدلیل کارشکنی های سعودی ها، باید در عمان به مصاف تیم عربستانی می رفت؛ شکست غریبانه ای داشت و این شکست در سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا بازتاب داشت.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا در ابتدا به اظهارات سرمربی الاهلی پرداخته و این نتیجه تیم عربستانی برابر تراکتور را پیروزی مهم دانسته است.

این سایت در ادامه به تحلیل بازی پرداخته و بر تسلط تراکتورساری بر بازی اعتراف کرده و آورده است: علیرغم تسلط تراکتور، این الاهلی بود که در دقیقه 67 از روی ضربه ایستگاهی، «مهند عسیری» توپ را به گوشه سمت راست دروازه تراکتورسازی رساند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در این مطلب خود تراکتورسازی را تیم میزبان و این بازی را بعنوان یک بازی خانگی برای سرخ پوشان یاد کرده اما به اینکه چرا یک بازی خانگی باید در کشور ثالث برگزار شود؛ هیچ پرداختی نشده است.

در این تحلیل کوتاه از سوی سایت رسمی فوتبال آسیا، همچنین به ادامه دیدارهای این دو تیم در لیگ قهرمانان آسیا اشاره شده که طی آن الاهلی باید در جده از الجزیره امارات پذیرایی کند و تراکتورسازی هم در قطر به مصاف الغرافه خواهد رفت.

گفتنی است در دیگر دیدار این گروه تیم الجزیره امارات با برتری 3 بر 2 برابر الغرافه، صدرنشین گروه A در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا شد و تراکتورسازی نیز با بدون امتیاز و به دلیل تفاضل گل، در جایگاه چهارم ایستاده و امیدوار به بازی های آتی است.


با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/W4Dwq6
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***