تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

هفته اول لیگ قهرمانان آسیا

اولین شکست آسیایی تراکتورسازی برابر الاهلی عربستان / دست خالی برگشتن شاگردان ساغلام در بازی به اصطلاح خانگی

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که به عنوان میزبان در عمان میهمان الاهلی بود با یک گل مقابل این تیم شکست خورد تا اولین شکست ساغلام رقم بخور

اولین شکست آسیایی تراکتورسازی برابر الاهلی عربستان / دست خالی برگشتن شاگردان ساغلام در بازی به اصطلاح خانگی

به گزارش ائل ، دوتیم فوتبال تراکتورسازی و الاهلی عربستان در اولین دیدار خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز در ورزشگاه سیب عمان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود الاهلی عربستان به پایان رسید.

این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت ولی در نیمه ی دوم شاگردان ساغلام روی یک ضربه ی ایستگاهی غافلگیر شدند تا در روزی که تراکتورسازی از حمایت هوادارانش محروم شده بود، اولین شکست ساغلام پس از حضور در فوتبال ایران رقم بخورد و رقابت های آسیایی برای دومین نماینده ی ایران نیز مانند ذوب آهن با شکست آغاز شود.


کمک داور: یاگی آکانه و ساتوشی کارکای

کارت زرد: صالح العجمان از الاهلی، محمد ایرانپوریان و رضا شربتی از تراکتورسازی

کارت قرمز: -

گل‌: مهند آسری دقیقه 67 الاهلی عربستان

اتفاق ویژه

دقیقه 15 ضربه بازیکن الاهلی عربستان روی کرنر ارسالی  را مدافع تراکتورسازی از روی خط برگشت داد که در ریباند مهاجم الاهلی مقابل دروازه خالی توپ را به بیرون فرستاد.

دقیقه 29 ارسال از جناح چپ با ضربه سر مهند همراه بود که آلمیدا با یک واکنش به موقع توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 43 شوت احسان پهلوان از کنار دروازه ایران با اختلاف کم راهی اوت شد.

دقیقه 67 مهند آسری روی ارسالی از جناح راست با یک ضربه سر دروازه تراکتورسازی را باز کرد.

دقیقه 90+2 ارسال از جناح راست با ضربه سر کرپیچ همراه شد که روی خط دروازه توپ توسط مدافع الاهلی از خط بیرون کشیده شد.

ارطغرول ساغلام، سرمربی سرخ پوشان تبریز که تیمش را شایسته شکست برابر الاهلی عربستان نمی‌دانست ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش در این بازی بدشانسی و استفاده نکردن از موقعیت‌ها را در نتیجه دخیل دانست: ما بازی خوبی انجام دادیم. بازیکنانم با تمام توان در این بازی حاضر شدند و از هیچ تلاشی کوتاهی نکردند. ما از موقعیت‌ها اما سود نبردیم. آنها به خوبی از موقعیت خود سود بردند.


وی ادامه داد: آنها به گل رسیدند اما ما توانستیم بار دیگر روی دروازه آنها فشار بیاوریم اما بهترین موقعیت ما را از داخل خط دروازه درآوردند و بدشانس بودیم. ما شایسته این شکست نبودیم. الاهلی تیم خوبی است اما تیم من کاملا شایسته بود. باید به دنبال جبران این نتیجه باشیم. از هم اکنون به بازی هفته آینده فکر می‌کنیم و امیدوارم بتوانم در بازی آینده به نتیجه مطلوب برسیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/CVufhQ
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***