تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

سعیدی مطرح کرد:

عده ای هر کار دلخواهی انجام می دهند و می گویند آزادی نیست / برخی افراد با چهارپا وارد قطار انقلاب شدند و زیر پای فرزندانشان ماشین های میلیاردی گذاشتند

سعیدی شامگاه شنبه در جمع نمازگزاران حضرت مسجد فاطمه الزهرا(س) تبریز گفت: عده ای هر کار دلخواهی انجام می دهند و می گویند آزادی نیست.

عده ای هر کار دلخواهی انجام می دهند و می گویند آزادی نیست / برخی افراد با چهارپا وارد قطار انقلاب شدند و زیر پای فرزندانشان ماشین های میلیاردی گذاشتند

به گزارش ائل ، محمداسماعیل سعیدی شامگاه شنبه در جمع نمازگزاران حضرت مسجد فاطمه الزهرا(س) تبریز ضمن تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی در خصوص برخی مشکلات داخلی کشور، گفت: تا زمانی که قدرت علمی و اقتصادی نداشته باشیم؛ دشمن دست از توطئه برنخواهد داشت.

فشارها علیه انقلاب اسلامی، می توانست هر نظام دیگری را ساقط کند

وی ادامه داد: اکنون از نظر رشد سیاسی در دنیا به فراتر از حد انتظار رسیدیم و ملت های منطقه نیز پیام انقلاب را دریافت کرده اند و در منطقه غرب آسیا، بدون حضور و نظر ایران هیچ معادله ای منتج به نتیجه نمی شود.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به فشارهای بی سابقه دشمنان علیه انقلاب اسلامی، تصریح کرد: هر کدام از این فشارها اعم از جنگ، تحریم فتنه و اغتشاش؛ می توانست هر نظامی را ساقط کند اما دشمنان هر کاری کردند؛ با عنایت الهی و رهبری هوشمندانه و حضور مردم، خنثی شد.

مردم علی رغم گله مندی از مسئولین، پای نظام و رهبری ایستاده اند

وی ضمن انتقاد از برخی افرادی که می گویند در کشور آزادی نیست؛ افزود: مظلومیت نظام و رهبری اینجاست که این قبیل افراد هر کاری می خواهند در کشور انجام می دهند و  می گویند در کشور آزادی نیست.

در شرایط رکود، هیچ شغلی ایجاد نمی شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دشمنان بیشترین محاصره و فشار اقتصادی را علیه ما به وجود آوردند و دشمن سعی کرده مردم را تحت فشار قرار دهد؛ اما مردم علی رغم گله مندی از مسئولین، پای نظام و رهبری ایستاده اند.

وی در ادامه به مشکلات اقتصادی کشور اشاره داشته و گفت: هنوز در کشور رکود وجود دارد و در شرایط رکود، هیچ شغلی ایجاد نمی شود.

قرار است در لایحه بودجه سال 97 رویکرد به سمت عدالت باشد

سعیدی خاطر نشان کرد: قرار بود در لایحه بودجه سال 97 رویکرد به سمت عدالت باشد تا بخشی از مشکلات و نگرانی ها حل شود که از جمله آنها مسایل مربوط به مالیات، حقوق بازنشستگان، اصلاح نظام بانکی و مبارزه با فساد است و برای تحقق آن، لایحه بودجه به دقت بررسی شده و حتی کلیات آن در صحن علنی تصویب نشد تا ایرادات برطرف شود.

وی ادامه داد: در مجلس طرحی برای مبارزه با فساد وجود دارد که افراد باید تعیین کنند که اموال خود را از کجا آورده اند.

این نماینده مجلس اذعان کرد: عده ای با چهارپا وارد قطار انقلاب شدند و بعدها زیر پای فرزندانشان ماشین های میلیاردی گذاشتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/FsB1JS
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***