تلگرام
کانال ائل در تلگرام
دنبال کنید

تقدیر فرمانده سپاه عاشورا از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن:

حضور آگاهانه شما، آب سردی بود بر آتش حرص دشمن برای راه اندازی فتنه ای جدید / برگ زرینی در کارنامه دیار عاشورایی ها ثبت کردید

رمانده سپاه عاشورا با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد.

حضور آگاهانه شما، آب سردی بود بر آتش حرص دشمن برای راه اندازی فتنه ای جدید / برگ زرینی در کارنامه دیار عاشورایی ها ثبت کردید

به گزارش ائل ، فرمانده سپاه عاشورا با صدور پیامی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد. متن پیام بشرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

سلام و درود بر شما مردم هوشمند و غیور آذربایجان که بار دیگر عزم راسخ و اراده پولادین خود را برای دفاع از نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) متجلی ساختید.

درود بر شما مردم علوی و فاطمی آذربایجان که در چله انقلاب با حضور حماسی و باشکوه خود مجاهدت و استقامت تان را به رخ جهانیان کشیدید.

تحیت و صلوات الهی بر این همه شور و شعور سیاسی‌ که بار دیگر عزت، اقتدار، رشد، بالندگی و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.

حضور آگاهانه و بصیرانه شما، آب سردی بود بر آتش حرص دشمن برای راه اندازی فتنه ای جدید.

شما ملت غیور و انقلابی آذربایجان بار دیگر برگ زرینی در کارنامه ی دیار عاشورایی ها ثبت کردید.

بی گمان روح پرفتوح امام امت(ره) و شهدای لشگر همیشه سرافراز عاشورا به فرماندهی آقا مهدی باکری به این حضور فخر کرده و مردم قدرشناس را در راستای نیل به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی یاری خواهند کرد.

اینجانب ضمن تشکر از پیشگاه اقشار مختلف مردم اعم از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، جوانان و دانشجویان،دانشگاهیان و فرهنگیان، دانش آموزان و نوجوانان، بازاریان و اصناف و همه آحاد مردم موقعیت شناس و بصیر و انقلابی و ولایتمدار آذربایجانشرقی و تبریزِ قهرمان، موفقیت روز افزون مردم و نظام را تحت هدایت های دهیانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) از درگاه باری منان خواهانم.

سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم
فرمانده سپاه عاشورا

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

https://goo.gl/FbsxA9
*** Section News End AdSense ***
*** Section AdSense ***